Ačkoli jsem měl problémy s dražším modelem a musel jsem ho reklamovat, tento zde rozhodně doporučuji. Je velmi lehký, dobře svítí a cena je taková, že i když se ztratí nebo pokazí, nebude to velká ztráta.
nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Kompaktní svítilna Nitecore Tube V 2.0 s výkonem 55 lumenů a maximální dobou provozu 58 hodin (v nejslabším režimu). Svítilna je vyrobena z odolného a lehkého polykarbonátu. Napájena je vestavěnou Li-ion baterií, která se dobíjí přes USB port.
Maximální dosah svícení svítilny je 25 metrů. Široký úhel paprsku 100 stupňů zajišťuje velmi dobré periferní osvětlení.
Její malé rozměry umožňují nosit ji v kapse kalhot, kabelce nebo připevnit ke klíčům.
Režimy provozu/doba svícení
55 lumenů/ 1 h 15 min
1 lumen/ 58 h
Technické údaje
Barva: průhledná
Materiál: polykarbonát
Maximální výkon: 55 lumenů
Maximální doba provozu: až 58 hodin
Maximální dosah: až 25 metrů
Napájení: vestavěná Li-ion baterie
Délka: 56,5 mm
Šířka: 21 mm
Výška: 8 mm
Hmotnost: 9,6 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 55 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 75 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 75 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 58 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | Umělý plast |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 65 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 56,5 mm |
| Průměr | 21 mm |
| Hmotnost | 9,6 g |
| EAN | 6952506405398 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE TUBE V2.0 WHITE |
| Značka | Nitecore |
| EAN |
Recenze s fotografiemi
Shrnutí recenze
Počet recenzí: 11
-
-
Zakoupil jsem dvě baterky v různých barvách pro své vnuky ve věku 5 a 7 let. I když na pohled připomínají hračku, jsou pevně zpracované a mají skvělé světelné vlastnosti. Rozhodně doporučuji tento produkt i obchod Militaria.pl.
-
Koupil jsem ji synovi hlavně jako gadget, ale překvapila mě její síla. Kromě kompaktní velikosti přívěsku je velkým plusem nabíjení přes USB. Určitě si pořídím druhou pro sebe.
-
pevně vyrobená
-
malá a působí robustně
-
Velmi lehká a vždy po ruce – velmi praktická.
-
Odolná konstrukce a dobré zpracování. Cena je v pořádku.
-
Malá, ale velmi silná – ideální ke klíčům, svítí intenzivně na svou velikost. Používám ji denně na parkovišti několik až několik desítek sekund už asi měsíc a nabíjel jsem ji jen jednou.
-
Osvědčuje se jak jako přívěsek na klíče, tak i jako táborový signalizátor. Doporučuji, funguje bez problémů.
-
Je lehká, pohodlná na používání a má snadno ovladatelné dálkové ovládání – rozhodně doporučuji.
-
Skvělá na připnutí ke klíčům, výborně funguje na krátké vzdálenosti.
No reviews