Ačkoli jsem měl problémy s dražším modelem a musel jsem ho reklamovat, tento zde rozhodně doporučuji. Je velmi lehký, dobře svítí a cena je taková, že i když se ztratí nebo pokazí, nebude to velká ztráta.
Kompaktní svítilna Nitecore Tube V 2.0 s výkonem 55 lumenů a maximální dobou provozu 58 hodin (v nejslabším režimu). Svítilna je vyrobena z odolného a lehkého polykarbonátu. Napájena je vestavěnou nabíjecí Li-ion baterií přes USB port.
Maximální dosah svícení svítilny je 25 metrů. Široký úhel paprsku 100 stupňů zajišťuje velmi dobré periferní osvětlení.
Díky svým malým rozměrům může být nošena v kapse, kabelce nebo připnutá k klíčům.
Režimy provozu/doba svícení
55 lumenů/1 h 15 min
1 lumen/58 h
Technické údaje
Barva: modrá
Materiál: polykarbonát
Maximální výkon: 55 lumenů
Maximální doba provozu: do 58 hodin
Maximální dosah: do 25 metrů
Napájení: vestavěná Li-ion baterie
Délka: 56,5 mm
Šířka: 21 mm
Výška: 8 mm
Hmotnost: 9,6 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 55 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 75 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 75 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 58 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | Umělý plast |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 65 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 56,5 mm |
| Průměr | 21 mm |
| Hmotnost | 9,6 g |
| EAN | 6952506405367 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE TUBE V2.0 BLUE |
| Značka | Nitecore |
| EAN |
Recenze s fotografiemi
Shrnutí recenze
Počet recenzí: 11
-
-
Zakoupil jsem dvě baterky v různých barvách pro své vnuky ve věku 5 a 7 let. I když na pohled připomínají hračku, jsou pevně zpracované a mají skvělé světelné vlastnosti. Rozhodně doporučuji tento produkt i obchod Militaria.pl.
-
Koupil jsem ji synovi hlavně jako gadget, ale překvapila mě její síla. Kromě kompaktní velikosti přívěsku je velkým plusem nabíjení přes USB. Určitě si pořídím druhou pro sebe.
-
pevně vyrobená
-
malá a působí robustně
-
Velmi lehká a vždy po ruce – velmi praktická.
-
Odolná konstrukce a dobré zpracování. Cena je v pořádku.
-
Malá, ale velmi silná – ideální ke klíčům, svítí intenzivně na svou velikost. Používám ji denně na parkovišti několik až několik desítek sekund už asi měsíc a nabíjel jsem ji jen jednou.
-
Osvědčuje se jak jako přívěsek na klíče, tak i jako táborový signalizátor. Doporučuji, funguje bez problémů.
-
Je lehká, pohodlná na používání a má snadno ovladatelné dálkové ovládání – rozhodně doporučuji.
-
Skvělá na připnutí ke klíčům, výborně funguje na krátké vzdálenosti.
No reviews