Bár problémáim voltak a drágább modellel, és vissza kellett küldenem, ezt itt határozottan ajánlom. Nagyon könnyű, jól világít, és az ára is olyan, hogy ha el is veszne vagy elromlana, nem lenne nagy veszteség.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Kompakt Nitecore Tube V 2.0 zseblámpa 55 lumen fényerővel és maximális üzemidővel 58 óra (a leggyengébb módban). A zseblámpa tartós és könnyű polikarbonátból készült. Beépített Li-ion akkumulátorról működik, amely USB porton keresztül tölthető.
A zseblámpa maximális világítási hatótávolsága 25 méter. A 100 fokos széles szögű fénykúp kiváló perifériás megvilágítást biztosít.
Kis méreteinek köszönhetően elfér nadrágzsebben, táskában vagy kulcstartón is.
Üzemmódok/üzemidő
55 lumen/ 1 óra 15 perc
1 lumen/ 58 óra
Műszaki adatok
Szín: áttetsző
Anyag: polikarbonát
Maximális fényerő: 55 lumen
Maximális üzemidő: akár 58 óra
Maximális hatótávolság: akár 25 méter
Tápegység: beépített Li-ion akkumulátor
Hossz: 56,5 mm
Szélesség: 21 mm
Magasság: 8 mm
Súly: 9,6 g
Gyártó: Nitecore, Kína
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 55 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 75 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 75 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 58 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 65 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 56,5 mm |
| Átmérő | 21 mm |
| Súly | 9,6 g |
| EAN | 6952506405398 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE TUBE V2.0 WHITE |
| Márka | Nitecore |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 11
-
-
Két elemlámpát vásároltam különböző színekben az 5 és 7 éves unokáimnak. Bár külsőre játéknak tűnnek, nagyon masszívan készültek, és kiváló világítási paraméterekkel rendelkeznek. Mindenképpen ajánlom ezt a terméket és a Militaria.pl áruházat.
-
Főleg kütyüként vettem a fiamnak, de meglepett az ereje. A kulcstartó kompakt mérete mellett nagy előny az USB-s töltés. Biztosan veszek még egyet magamnak.
-
Masszívan van elkészítve.
-
Kicsi és masszívnak tűnik.
-
Nagyon könnyű, és mindig kéznél van – nagyon praktikus.
-
Tartós kivitel és jó kidolgozás. Az ár rendben van.
-
Kicsi, de nagyon erős – tökéletes kulcsokhoz, méretéhez képest intenzíven világít. Naponta használom néhány másodpercig a parkolóban már körülbelül egy hónapja, és eddig csak egyszer kellett töltenem.
-
Jól működik kulcstartóként és tábori jelzőként is. Ajánlom, hibátlanul működik.
-
Könnyű, kényelmes a használata, és könnyen kezelhető a távirányítója – határozottan ajánlom.
-
Nagyon jó kulcsra akasztani, rövid távokra tökéletesen bevált.
No reviews