Bár problémáim voltak a drágább modellel, és vissza kellett küldenem, ezt itt határozottan ajánlom. Nagyon könnyű, jól világít, és az ára is olyan, hogy ha el is veszne vagy elromlana, nem lenne nagy veszteség.
A Nitecore Tube V 2.0 kompakt lámpa 55 lumen fényárammal és maximális üzemidővel 58 órán keresztül (a leggyengébb módban). A lámpa tartós és könnyű polikarbonátból készült. Beépített Li-ion akkumulátorral működik, amely USB-porton keresztül tölthető.
A lámpa maximális fényhatótávolsága 25 méter. A 100 fokos széles sugárszög nagyon jó perifériás megvilágítást biztosít.
Kis méretei lehetővé teszik, hogy nadrágzsebben, táskában vagy kulcsokra rögzítve hordható legyen.
Módok/üzemidő
55 lumen/ 1 h 15 min
1 lumen/ 58 h
Műszaki adatok
Szín: azúr
Anyag: polikarbonát
Maximális fényáram: 55 lumen
Maximális üzemidő: legfeljebb 58 óra
Maximális hatótávolság: legfeljebb 25 méter
Tápellátás: beépített Li-ion akkumulátor
Hosszúság: 56,5 mm
Szélesség: 21 mm
Magasság: 8 mm
Súly: 9,6 g
Gyártó: Nitecore, Kína
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 55 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 75 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 75 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 58 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 65 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 56,5 mm |
| Átmérő | 21 mm |
| Súly | 9,6 g |
| EAN | 6952506405428 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE TUBE V2.0 AZURE |
| Márka | Nitecore |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 11
-
-
Két elemlámpát vásároltam különböző színekben az 5 és 7 éves unokáimnak. Bár külsőre játéknak tűnnek, nagyon masszívan készültek, és kiváló világítási paraméterekkel rendelkeznek. Mindenképpen ajánlom ezt a terméket és a Militaria.pl áruházat.
-
Főleg kütyüként vettem a fiamnak, de meglepett az ereje. A kulcstartó kompakt mérete mellett nagy előny az USB-s töltés. Biztosan veszek még egyet magamnak.
-
Masszívan van elkészítve.
-
Kicsi és masszívnak tűnik.
-
Nagyon könnyű, és mindig kéznél van – nagyon praktikus.
-
Tartós kivitel és jó kidolgozás. Az ár rendben van.
-
Kicsi, de nagyon erős – tökéletes kulcsokhoz, méretéhez képest intenzíven világít. Naponta használom néhány másodpercig a parkolóban már körülbelül egy hónapja, és eddig csak egyszer kellett töltenem.
-
Jól működik kulcstartóként és tábori jelzőként is. Ajánlom, hibátlanul működik.
-
Könnyű, kényelmes a használata, és könnyen kezelhető a távirányítója – határozottan ajánlom.
-
Nagyon jó kulcsra akasztani, rövid távokra tökéletesen bevált.
No reviews