Nejlepší baterka na připnutí ke klíčům. Funguje rychle a je velmi jednoduchá na obsluhu. Vydává hodně světla na svou velikost a baterie při rozumném používání vydrží opravdu dlouho. Rozhodně doporučuji.
Nitecore Tiki svítilna je malá, praktická svítilna s maximálním výkonem 300 lumenů a maximálním dosahem 70 metrů. Napájená vestavěnou Li-Ion baterií umožňuje 30 minut práce v nejvyšším režimu. Její malé rozměry umožňují snadno ji nosit v kapse kalhot nebo v kabelce. Může být také připevněna ke klíčům.
Svítilna má 3 speciální režimy práce a 4 různé úrovně jasu. Vybavená UV světlem může sloužit k ověření pravosti dokumentů a bankovek.
Tělo svítilny je vyrobeno z odolného plastu. Hlava má prstenec z nerezové oceli. Díky třídě vodotěsnosti IP66 lze svítilnu používat za jakýchkoli povětrnostních podmínek. Svítilna je odolná proti pádu z 1 metru.
Režimy svícení:
| Režim | Vysoký | Střední | Nízký | Velmi nízký | Červený | Modrý | Červený/Modrý |
| Výkon (lm) | 300 | 260 | 15 | 1 | 3 | 0,8 | - |
| Doba provozu (min) | 30 | 60 | 240 | 2400 | 60 | 45 | 105 |
| Dosah (m) | 71 | 31 | 15 | 4 | - | - | - |
| Intenzita (cd) | 1260 | 250 | 60 | 4 | - | - | - |
Technické údaje
Barva: bílá průhledná
Materiál: PC plast
Zdroj světla: LED Osram P8
Maximální výkon: 300 lumenů
Maximální doba provozu: až 40 hodin
Maximální dosah: až 70 metrů
Intenzita: 1260 cd
Napájení: 1 x vestavěná Li-ion baterie
Délka: 54,8 mm
Šířka: 14,4 mm
Váha: 11 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 300 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 30 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 30 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 40 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | Umělý plast |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé, červené, Modré |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | Stupeň krytí IP |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 54,8 mm |
| Průměr | 14,7 mm |
| Hmotnost | 11 g |
| EAN | 6952506405671 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE TIKI |
| Značka | Nitecore |
| EAN |