A legjobb kulcstartóra csíptethető zseblámpa. Gyorsan működik, és nagyon egyszerű kezelni. Méretéhez képest rengeteg fényt ad, az akkumulátor pedig ésszerű használat mellett tényleg sokáig bírja. Határozottan ajánlom.
Nitecore Tiki zseblámpa egy kicsi, kézhez álló zseblámpa, amely maximális 300 lumen fényárammal és maximális 70 méter hatótávolsággal rendelkezik. A beépített Li-Ion akkumulátorral táplálkozó lámpa 30 perces működést biztosít a legmagasabb üzemmódban. Kis mérete miatt könnyen hordozható zsebben vagy táskában. Akár kulcstartóra is rögzíthető.
A zseblámpa 3 speciális üzemmóddal és 4 különböző fényerőszinttel rendelkezik. Az UV fény segítségével a dokumentumok és bankjegyek hitelességének ellenőrzésére is használható.
A zseblámpa háza tartós műanyagból készült. A fején rozsdamentes acél perem található. Az IP66 vízállósági osztály miatt bármilyen időjárási körülmények között használható. A zseblámpa 1 méteres esésállósággal bír.
Világítási módok:
| Üzemmód | High | Mid | Low | Ultralow | Red | Blue | Red/Blue |
| Teljesítmény (lm) | 300 | 260 | 15 | 1 | 3 | 0,8 | - |
| Működési idő (min) | 30 | 60 | 240 | 2400 | 60 | 45 | 105 |
| Hatótávolság (m) | 71 | 31 | 15 | 4 | - | - | - |
| Intenzitás (cd) | 1260 | 250 | 60 | 4 | - | - | - |
Technikai adatok
Szín: fehér átlátszó
Anyag: PC műanyag
Fényforrás: Osram P8 LED dióda
Maximális teljesítmény: 300 lumen
Maximális működési idő: akár 40 óra
Maximális hatótávolság: akár 70 méter
Intenzitás: 1260 cd
Táplálás: 1 x beépített Li-ion akkumulátor
Hosszúság: 54,8 mm
Szélesség: 14,4 mm
Tömeg: 11 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 300 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 30 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 30 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 40 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Piros, Kék |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP osztály |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 54,8 mm |
| Átmérő | 14,7 mm |
| Súly | 11 g |
| EAN | 6952506405671 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE TIKI |
| Márka | Nitecore |
| EAN |