A zseblámpa egészen kellemes, bár nem tartozik a legerősebbek közé. Az első használat előtt ajánlom, hogy ismerkedjen meg a használati útmutatóval, mert számomra a kezelése nem volt egyértelmű. Ha azonban egyszer megérti, hogyan működik, teljes elégedettséget nyújt – 5/5.
A Nitecore Tiki UV zseblámpa tartós PC anyagból (VO) készült, maximális fényereje 70 lumen és hatótávolsága 12 méter. Maximális módban 30 percig képes világítani.
Beépített Li-Ion akkumulátorral működik 130 mAh kapacitással, amely USB-C kábelen keresztül tölthető. Kis mérete miatt zsebben, táskában hordható, vagy kulcshoz is rögzíthető.
A zseblámpa 2 speciális működési móddal és 4 különböző fényerősségi szinttel rendelkezik. Az UV-fény alkalmas dokumentumok és bankjegyek hitelességének ellenőrzésére, illetve rovarok felfedezésére a sötétben.
Az IP66 vízállósági osztályának köszönhetően a zseblámpa minden időjárási körülmény között használható. A lámpa ellenáll az 1 méteres eséseknek.
Üzemmódok/világítási idő:
- UV - High - 1000 mW / 1 h,
- UV - Low - 180 MW / 2 h,
- Aux White - High - 70 lm / 30 min,
- Aux White - Low - 35 lm / 1 h,
- Aux White - Warning Flashing - 35 lm / 11 h.
A készlet tartalma:
- zseblámpa,
- kulcstartó bilincs.
Műszaki adatok:
Szín: fekete / átlátszó
Anyag: PC
Méretek: 55 x 14,7 mm
Súly: 10,5 g
Tápellátás: 130 mAh Li-Ion akkumulátor
Fényforrás: LED dióda
Gyártó: Nitecore, Kína
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 70 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 30 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 30 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 1 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 130 mAh Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 66 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 55 mm |
| Átmérő | 14,7 |
| Súly | 10,5 g |
| EAN | 6952506406821 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE TIKI UV |
| Márka | Nitecore |
| EAN |