Egy kis "őrült", ami képes felragyogtatni a legsötétebb éjszakát is. Kicsit szélesebb fénykúpot vártam, de összességében elégedett vagyok. Szuper könnyű, és tökéletesen ellátja a funkcióját! Nagyon jól jön hazafelé sétálva éjszaka vagy esti kutyasétánál az erdőben. USB-C töltés, több világítási mód, mint EDC – egyszerűen tökéletes! Mindennap ott van a kulcsaimon, és teljesen elégedett vagyok vele. A szállítás is nagyon gyors volt, mint mindig! Üdvözlettel!
Nitecore Tiki zseblámpa egy kicsi, kézreálló lámpa, amelynek maximális teljesítménye 300 lumen. Képes olyan fénysugarat generálni, amely elér legfeljebb 70 méterig. Beépített Li-Ion akkumulátorral van felszerelve, amely 30 perc működési időt biztosít a legmagasabb üzemmódban. Kis mérete lehetővé teszi, hogy nadrágzsebben vagy táskában is hordható legyen. Kulcstartóhoz is rögzíthető.
A zseblámpa 3 speciális üzemmóddal és 4 fényerősségi móddal rendelkezik. A bekapcsológomb háromszori megnyomásával aktiválható: kék fény, piros fény vagy kék villogó fény. Ezek az üzemmódok remek jelzőfényt biztosítanak mások figyelmének felkeltésére.
A zseblámpa háza tartós műanyagból készült. A fej rozsdamentes acél gyűrűvel van ellátva. Az IP66 vízállósági osztálynak köszönhetően a zseblámpa minden időjárási körülmény között használható. A zseblámpa 1 méterről történő leesésnek ellenáll.
Fény módok:
| Mód | High | Mid | Low | Ultralow | Red | Blue | Red/Blue |
| Teljesítmény (lm) | 300 | 260 | 15 | 1 | 3 | 0,8 | - |
| Működési idő (perc) | 30 | 60 | 240 | 2400 | 60 | 45 | 105 |
| Hatótáv (m) | 71 | 31 | 15 | 4 | - | - | - |
| Fényerő (cd) | 1260 | 250 | 60 | 4 | - | - | - |
Technikai adatok
Szín: fekete
Anyag: PC műanyag
Fényforrás: Osram P8 LED
Maximális teljesítmény: 300 lumen
Maximális működési idő: akár 40 óra
Maximális hatótáv: akár 70 méter
Fényerő: 1260 cd
Áramforrás: 1 x beépített Li-ion akkumulátor
Hossz: 54,8 mm
Szélesség: 14,4 mm
Súly: 11 g
Gyártó: Nitecore, Kína
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 300 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 30 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 30 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 40 Nap |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Piros, Kék |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP osztály |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 54,8 mm |
| Átmérő | 14,7 mm |
| Súly | 10,5 g |
| EAN | 6952506405701 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORETIKILE |
| Márka | Nitecore |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 6
-
-
Nagyon jó, kompakt és könnyű zseblámpa kulcsokhoz vagy kulcstartóként. Hosszú ideig és erősen világít, miközben nagyon kevésbe kerül. Mindenkinek melegen ajánlom, tényleg megéri.
-
Véleményem szerint ez egy nagyszerű kulcstartó-lámpa. Tetszik, hogy van benne riasztó mód figyelmeztető fényjelzéssel. Őszintén ajánlom, mert kicsi, de hosszú ideig bírja.
-
Ez a legjobb kis EDC zseblámpa, amit találni lehet. Tökéletesen működik kulcstartóként. Meglepően erős ilyen kis házban. Ajánlom, nem találsz jobbat.
-
A zseblámpa kicsi, de nagyon erős. Remek mindennapi használatra, a kompakt mérete ellenére tényleg meglepő a teljesítménye. Határozottan ajánlom.
-
A termék teljesen megfelel a leírásnak, nagyszerű EDC kulcstartó.
No reviews