Malá „šílenka“, která dokáže rozsvítit i tu největší tmu. Trochu jsem doufal v širší světelný kužel, ale celkově jsem spokojený. Je super lehká a skvěle plní svoji funkci! Perfektně se hodí při návratech domů v noci nebo při večerních procházkách se psem v lese. Nabíjení přes USB-C, různé režimy svícení, jako EDC – ideální! Mám ji u klíčů každý den a jsem spokojený. Odeslání velmi rychlé jako vždy! Zdravím!
Svítilna Nitecore Tiki je malá, praktická svítilna s maximálním výkonem 300 lumenů. Je schopná generovat světelný paprsek dosahující do 70 metrů. Napájena vestavěnou Li-Ion baterií zajišťuje 30 minut provozu v nejvyšším režimu. Její malé rozměry umožňují snadné nošení v kapse kalhot nebo v kabelce. Může být také připnuta ke klíčům.
Svítilna má 3 speciální provozní režimy a 4 režimy jasu. Po trojnásobném stisknutí spínače lze aktivovat: modré světlo, červené světlo nebo modré blikající světlo. Každý z těchto režimů poskytuje vynikající signalizační světlo pro upoutání pozornosti ostatních osob.
Tělo svítilny je vyrobeno z odolného plastu. Hlava má ocelový kroužek z nerezové oceli. Díky stupni vodotěsnosti IP66 lze svítilnu používat za jakýchkoli povětrnostních podmínek. Svítilna je odolná proti pádu z 1 metru.
Režimy svícení:
| Režim | High | Mid | Low | Ultralow | Red | Blue | Red/Blue |
| Výkon (lm) | 300 | 260 | 15 | 1 | 3 | 0,8 | - |
| Doba provozu (min) | 30 | 60 | 240 | 2400 | 60 | 45 | 105 |
| Dosah (m) | 71 | 31 | 15 | 4 | - | - | - |
| Intenzita (cd) | 1260 | 250 | 60 | 4 | - | - | - |
Technické údaje
Barva: černá
Materiál: PC plast
Zdroj světla: LED dioda Osram P8
Maximální výkon: 300 lumenů
Maximální doba provozu: do 40 hodin
Maximální dosah: do 70 metrů
Intenzita: 1260 cd
Napájení: 1 x vestavěná Li-ion baterie
Délka: 54,8 mm
Šířka: 14,4 mm
Hmotnost: 11 g
Výrobce: Nitecore, Čína
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 300 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 30 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 30 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 40 dny |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | Umělý plast |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé, červené, Modré |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | Stupeň krytí IP |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 54,8 mm |
| Průměr | 14,7 mm |
| Hmotnost | 10,5 g |
| EAN | 6952506405701 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORETIKILE |
| Značka | Nitecore |
| EAN |
Recenze s fotografiemi
Shrnutí recenze
Počet recenzí: 6
-
-
Velmi dobrá, kompaktní a lehká baterka na klíče nebo jako přívěsek. Svítí dlouho i jasně a stojí opravdu málo. Vřele doporučuji všem, opravdu to stojí za to.
-
Podle mého názoru je to skvělý přívěsek-baterka. Líbí se mi, že má alarmový režim s výstražným signálem. Opravdu doporučuji, protože je malá, ale vydrží opravdu dlouho.
-
To je nejlepší malá EDC baterka, jakou můžete najít. Ideální jako přívěsek na klíče. Překvapí výkonem při tak malém těle. Doporučuji, nic lepšího nenajdete.
-
Baterka je malá, ale velmi výkonná. Skvělá pro každodenní použití, i přes kompaktní rozměry opravdu překvapí. Určitě doporučuji.
-
Produkt plně odpovídá popisu, skvělý EDC přívěsek.
No reviews