A zseblámpa jól van összerakva, ez biztos. Sajnos 20 hónap használat után azt tapasztalom, hogy már nem lehet teljesen feltölteni, emiatt nagyon gyengén működik, és a mini USB csatlakozó is problémásnak bizonyul.
A Nitecore Tiki lámpa egy kis, kézreálló zseblámpa, amelynek maximális teljesítménye 300 lumen, hatótávolsága pedig 70 méter. Egy beépített, 130 mAh kapacitású Li-Ion akkumulátorral működik, amely USB-C kábelen keresztül tölthető. Maximális módban 30 percig folyamatosan világíthat. Kisméretű, ezáltal hordható nadrágzsebben, táskában, vagy kulcsokhoz rögzítve.
A lámpának 3 speciális üzemmódja és 4 különböző fényerősségi szintje van. UV fénnyel felszerelve használható dokumentumok és bankjegyek valódiságának ellenőrzésére.
A lámpa teste tartós műanyagból készült. A fej részén rozsdamentes acél gyűrű található. Az IP66 vízállósági osztálynak köszönhetően a lámpa bármilyen időjárási körülmények között használható. A lámpa 1 méter magasból történő leejtésnek is ellenáll.
Üzemmódok/világítási idő:
- Nagy - 300 lumen / 30 perc,
- Közepes - 60 lumen / 1 óra,
- Alacsony - 15 lumen / 4 óra,
- Ultraalacsony - 1 lumen / 40 óra,
- UV - 500 mW / 45 perc,
- Fehér állandóan világító segédfény - 22 lumen / 1 óra 30 perc,
- Fehér villogó figyelmeztető segédfény - 22 lumen / 20 óra.
Technikai adatok
Szín: Átlátszó fehér
Anyag: PC műanyag
Fényforrás: Osram P8 LED
Maximális fényerő: 300 lumen
Maximális üzemidő: akár 40 óra
Maximális hatótávolság: akár 70 méter
Áramellátás: beépített Li-ion akkumulátor 130 mAh
Hosszúság: 55 mm
Szélesség: 14,7 mm
Súly: 12 g
Gyártó: Nitecore, Kína
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 300 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 30 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 30 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 40 óra |
| Akkumulátor/elem típusa | 130 mAh Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 66 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 55 mm |
| Átmérő | 14,7 mm |
| Súly | 12 g |
| EAN | 6952506406258 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE TIKI GITD |
| Márka | Nitecore |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 6
-
-
Kicsi, masszív zseblámpa mindennapi használatra.
-
Nagyon kompakt zseblámpa, tökéletes kulcstartónak, sok világítási módja van. Ha valaki egy kicsi és olcsó zseblámpát keres, mindenképp ajánlom.
-
Tökéletes kulcstartónak – kicsi, és nem kapcsol be véletlenül. Az egyetlen hátrány, hogy micro-USB-t használ USB-C helyett.
-
Tartós, könnyű és minden körülmény között funkcionális – ajánlom.
-
Fontos volt számomra, hogy ultrakönnyű, erős zseblámpám legyen egyszerű módkezeléssel – ez teljes mértékben megfelel ezeknek az elvárásoknak. Nem kapcsol be magától, villámgyorsan be lehet állítani az erős módot, a 'lámpás' és a stroboszkóp opciók nagyszerűek. Sok lehetőség egy ilyen kompakt és masszívan elkészített zseblámpában – igazi sláger!
No reviews