Svítilna je dobře zpracovaná, to je jisté. Bohužel po 20 měsících používání zjišťuji, že ji už nelze plně nabít, takže funguje velmi špatně a konektor mini USB je problematický.
Svítilna Nitecore Tiki je malá, praktická svítilna s maximálním výkonem 300 lumenů a dosahem 70 metrů. Je napájena vestavěným Li-Ion akumulátorem s kapacitou 130 mAh, který se nabíjí přes kabel USB-C. V maximálním režimu může svítit nepřetržitě po dobu 30 minut. Díky svým malým rozměrům ji lze nosit v kapse kalhot, kabelce nebo připevnit ke klíčům.
Svítilna má 3 speciální pracovní režimy a 4 různé úrovně jasu. Vybavena UV světlem může sloužit k ověřování pravosti dokumentů a bankovek.
Tělo svítilny je vyrobeno z odolného plastu. Hlava má kroužek z nerezové oceli. Díky třídě vodotěsnosti IP66 lze svítilnu používat za jakýchkoli povětrnostních podmínek. Svítilna je odolná proti pádu z výšky 1 metru.
Pracovní režimy/doba svícení:
- High - 300 lumenů / 30 min,
- Mid - 60 lumenů / 1 h,
- Low - 15 lumenů / 4 h,
- Ultralow - 1 lumen / 40 h,
- UV - 500 mW / 45 min,
- Aux White Constant-on - 22 lumenů / 1 h 30 min,
- Aux White Warning Flashing - 22 lumenů / 20 h.
Technické údaje
Barva: Bílá průhledná
Materiál: PC plast
Světelný zdroj: LED dioda Osram P8
Maximální výkon: 300 lumenů
Maximální doba provozu: až 40 hodin
Maximální dosah: až 70 metrů
Napájení: vestavěný Li-ion akumulátor 130 mAh
Délka: 55 mm
Šířka: 14,7 mm
Hmotnost: 12 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 300 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 30 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 30 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 40 hod. |
| Typ akumulátoru/baterie | 130 mAh Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | Umělý plast |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 66 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 55 mm |
| Průměr | 14,7 mm |
| Hmotnost | 12 g |
| EAN | 6952506406258 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE TIKI GITD |
| Značka | Nitecore |
| EAN |
Recenze s fotografiemi
Shrnutí recenze
Počet recenzí: 6
-
-
Malá, solidní svítilna pro každodenní použití.
-
Velmi kompaktní svítilna, ideálně se hodí jako přívěšek na klíče, má mnoho světelných režimů. Pokud někdo hledá malou a zároveň levnou svítilnu, rozhodně doporučuji.
-
Ideální jako přívěšek na klíče – je malá a nezapíná se omylem. Jediným mínusem je micro-USB místo USB-C.
-
Odolná, lehká a funkční za všech podmínek – doporučuji.
-
Chtěl(a) jsem ultralehkou, silnou svítilnu s jednoduchým ovládáním režimů – tato přesně splňuje tyto požadavky. Sama se nezapne, silný režim lze nastavit velmi rychle a možnosti „lampa“ a stroboskop jsou skvělé. Tolik možností v tak kompaktní a solidně zpracované svítilně je opravdový hit!
No reviews