Nůž Victorinox Trailmaster One Hand - Camouflage
Civilní verze nože M04, který je oficiálním nástrojem německé armády (Bundeswehr). Vybaveno 12 nástroji z nerezové oceli. Otvor na palec usnadňuje otevírání čepele jednou rukou. Rukojeť tvoří polyamidové kryty v lesním kamuflážním provedení.
odolná nerezová ocel
Hlavní čepel a další nástroje nože jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Tento materiál zaručuje vysokou odolnost nástrojů, dobrou odolnost proti korozi a otupění, a také snadnost broušení, i v terénních podmínkách.
částečně zoubkovaná čepel, otvor pod palec
Hlavní čepel má délku 90 mm a tloušťku 2 mm. Otvor v čepeli umožňuje rychlé otevírání čepele jednou rukou. Použita byla částečně zoubkovaná řezná hrana, což výrazně ulehčuje řezání tvrdých materiálů, jako jsou lana, šňůry nebo plasty. Profil čepele a malá tloušťka zajišťují velmi dobré řezné vlastnosti.
kryty rukojeti z polyamidu, pojistka Liner Lock
Model Trailmaster má pohodlnou, profilovanou rukojeť, která zaručuje jistý a stabilní úchop v různých podmínkách. Kryty rukojeti jsou vyrobeny z polyamidu, který se vyznačuje vysokou trvanlivostí a odolností proti praskání. Hlavní čepel a velký plochý šroubovák / otvírák jsou zajištěny pojistkou Liner Lock.
12 užitečných nástrojů
Nůž obsahuje 12 nástrojů:
1. velká blokovaná čepel s otvorem pod palec
2. křížový šroubovák (Philips)
3. otvírák na konzervy s
4. - malým šroubovákem 3 mm
5. otvírák na láhve s
6. - šroubovákem 6 mm
7. - nástrojem na odizolování
8. bodec / šídlo
9. kroužek
10. pinzeta
11. párátko
12. pilka na dřevo
hlavní vlastnosti
- 12 praktických nástrojů
- nerezová ocel
- otevírání čepele pomocí otvoru na palec
- pojistka Liner Lock
- rukojeť z polyamidu
MILITARY je autorizovaným prodejcem značky Victorinox.
Victorinox je švýcarská značka s tradicí sahající až do roku 1884, známá po celém světě jako výrobce slavného švýcarského důstojnického nože – jednoho z nejznámějších multifunkčních nástrojů. Kromě kultovních nožů nabízí také vysoce kvalitní kuchyňské nože, hodinky a cestovní tašky. Každý produkt značky je vyráběn s důrazem na detail a kvalitu zpracování, což se promítá do jeho trvanlivosti a spolehlivosti. Victorinox neustále sází na inovace a zapojuje umělce a designéry do tvorby jedinečných kolekcí, které spojují funkčnost s moderním přístupem k designu.
| Délka složeného | 111 mm |
|---|---|
| Délka čepele | 90 mm |
| Zámek čepele | Ano |
| Barva střenek rukojeti | Kamufláž |
| Počet nástrojů | 12 b/d |
| Vývrtka | Ne |
| Nůžky | Ne |
| Pilník na nehty | Ne |
| Ocelové čepele | Nerezová |
| Pila na dřevo | Ano |
| Hmotnost | 130 g |
| EAN | 7611160056306 |
| Manufacturer code | 0.8463.MW94 |
| Značka | Victorinox |
| EAN |