Velký počet režimů nám umožňuje přizpůsobit nastavení aktuálním potřebám. Produkt je pevně zpracovaný, splnil má očekávání a jsem s ním spokojený.
Svítilna Nitecore P20UV V 2 je lehká, kompaktní svítilna vybavená diodou LED Cree XP-L2 V6, s maximálním výkonem 1000 lumenů a čtyřmi ultrafialovými (UV) diodami s výkonem 320 mW. UV světlo se používá při detekci padělaných bankovek, skvrn neviditelných za denního světla a identifikaci minerálů.
Maximální dosah svícení svítilny je 164 metrů.
Svítilna je napájena dvěma bateriemi CR123A nebo jedním akumulátorem 18650 (není součástí balení).
Svítilna je vybavena několika režimy hlavního svícení a režimem stroboskopu, které se ovládají hlavním a pomocným spínačem umístěným na zadní straně svítilny. Na zadní straně svítilny u spínače je umístěn indikátor ukazující úroveň nabití baterií.
Tělo svítilny je vyrobeno z leteckého hliníku pokrytého černým povlakem HA III odolným proti poškrábání a nárazům. Díky této konstrukci a použití těsnění splňuje svítilna normu IP68 a je také odolná proti pádu z výšky do 1 metru. Tubus svítilny o průměru 1” (25,4 mm) umožňuje použití mnoha montážních variant.
Součástí je taktická pouzdra firmy Nitecore NTH20, která usnadňuje každodenní nošení svítilny.
Režimy svícení/doba svícení:
- Vysoký - 1000 lumenů / 2 h 30 min,
- Střední 1 - 330 lumenů / 7 h,
- Střední 2 - 180 lumenů / 16 h,
- Nízký - 60 lumenů / 46 h,
- UV - 320 mW / 27 h,
- Stroboskop.
V balení:
- svítilna,
- klips,
- taktická pouzdra,
- šňůrka,
- náhradní těsnění,
- tuba pro baterie.
Technické údaje
Barva: černá
Materiál: letecký hliník
Maximální výkon světla: 1000 lm
Maximální dosah: 164 m
Maximální doba provozu: 46 h
Napájení: 2 x CR123A, 1 x 18650
Délka: 151,2 mm
Průměr: 25,4 mm
Průměr hlavy: 31,8 mm
Hmotnost: 133,5 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1000 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 150 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 150 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 46 hod. |
| Typ napájení | Baterie |
| Typ akumulátoru/baterie | 2x CR123A |
| Akumulátor v sadě | Ne |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ano |
| Délka | 151,2 mm |
| Průměr | 25,4 mm |
| Hmotnost | 133,5 g |
| EAN | 6952506406401 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE P20UV V2 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |