A sokféle üzemmód lehetővé teszi, hogy a beállításokat az aktuális igényeinkhez igazítsuk. A termék masszívan van megépítve, megfelelt az elvárásaimnak, és elégedett vagyok vele.
A Nitecore P20UV V 2 egy könnyű, kompakt elemlámpa, amely Cree XP-L2 V6 LED-del van felszerelve, maximum 1000 lumen teljesítménnyel és négy ultraibolya (UV) LED-del 320 mW teljesítményben. Az UV fényt hamis bankjegyek, nappali fényben nem látható foltok és ásványok azonosítására használják.
Az elemlámpa maximális hatótávolsága 164 méter.
Az elemlámpa két CR123A elemmel vagy egy 18650 akkumulátorral működik (nincs mellékelve).
Az elemlámpa több fő üzemmóddal és stroboszkóp üzemmóddal van ellátva, amelyek a hátul elhelyezett fő- és kiegészítő kapcsolóval vezérelhetők. Az elemlámpa hátulján, a kapcsolónál van egy kijelző, amely az elemek töltöttségi szintjét mutatja.
Az elemlámpa teste repüléstechnikai alumíniumból készült, karcolásnak és ütődésnek ellenálló fekete HA III bevonattal ellátva. Ennek a felépítésnek és a tömítések alkalmazásának köszönhetően az elemlámpa teljesíti az IP68 szabványt, és ellenáll 1 méter magasságból történő leejtésnek. Az elemlámpa 1” (25,4 mm) átmérőjű tubusa számos rögzítési variáció alkalmazását teszi lehetővé.
A készletben található a Nitecore NTH20 taktikai tok, amely megkönnyíti az elemlámpa mindennapi hordozását.
Üzemmódok/üzemidő:
- High - 1000 lumen / 2 h 30 min,
- Mid 1 - 330 lumen / 7 h,
- Mid 2 - 180 lumen / 16 h,
- Low - 60 lumen / 46 h,
- UV - 320 mW / 27 h,
- Stroboszkóp.
A készlet tartalma:
- elemlámpa,
- klipsz,
- taktikai tok,
- csuklópánt,
- tartalék tömítések,
- zajcsökkentő cső az elemekhez.
Technikai adatok
Szín: fekete
Anyag: repüléstechnikai alumínium
Maximális fényerő: 1000 lm
Maximális hatótávolság: 164 m
Maximális üzemidő: 46 h
Tápellátás: 2 x CR123A, 1 x 18650
Hossz: 151,2 mm
Átmérő: 25,4 mm
Fej átmérője: 31,8 mm
Súly: 133,5 g
Gyártó: Nitecore, Kína
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1000 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 150 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 150 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 46 óra |
| Áramellátás típusa | Elem |
| Akkumulátor/elem típusa | 2x CR123A |
| Akkumulátor készletben | Nem |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 151,2 mm |
| Átmérő | 25,4 mm |
| Súly | 133,5 g |
| EAN | 6952506406401 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE P20UV V2 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |