nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Nitecore Multi-Task Hybrid MH12SE s diodou Luminus SFT-40-W LED generující maximální světelný tok o síle 1800 lumenů.
Maximální dosah svítilny je 405 metrů.
Svítilna napájená akumulátorem 21700 o kapacitě 5000 mAh nabíjeným prostřednictvím portu USB-C. Zdroj napájení po použití přiložené tuby může být akumulátor 18650, 2 x RCR123 nebo baterie 2 x CR123A (v svítilně lze nabíjet články 21700 a 18650 prostřednictvím kabelu USB-C).
Pro ovládání svítilny slouží dvě tlačítka, taktické umístěné na zadní straně svítilny a kovové na boku. V bočním vypínači je umístěn ukazatel stupně nabití akumulátoru.
Ve svítilně Multi-Task Hybrid MH12SE byly použity dva režimy práce, denní a taktické. Denní režim poskytuje čtyři úrovně jasnosti a tři speciální, zatímco taktické čtyři úrovně jasnosti a stroboskop.
Korpus svítilny je potažen černou vrstvou HA III odolnou proti poškrábání a nárazům. Ve svítilně je použit ART modul zabraňující přehřátí diody a regulující teplotu práce.
Režimy práce/doba svícení:
- Turbo - 1800 lumenů / 45 min,
- High - 1050 lumenů / 3 h 15 min,
- Mid - 300 lumenů / 8 h 45 min,
- Low - 45 lumenů / 47 h,
- Ultralow - 1 lumen / 1500 h,
- Stroboskop,
- SOS,
- Maják.
V balení se nachází:
- svítilna,
- akumulátor 21700 5000 mAh,
- kabel USB-C,
- klips,
- taktické pouzdro,
- šňůrka,
- náhradní těsnění,
- tuba na akumulátor 18650, 2 x RCR123, 2 x CR123A.
Technické údaje
Barva: černá
Materiál: letecký hliník
Zdroj světla: Luminus SFT-40-W LED
Maximální výkon světla: 1800 lumenů
Maximální dosah: 405 m
Maximální doba práce: 1500 h
Napájení: akumulátor 21700 5000 mAh
Délka: 141 mm
Průměr: 25,4 mm
Hmotnost: 80 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1800 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 45 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 195 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 1500 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion 21700 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ano |
| Délka | 141 mm |
| Průměr | 25,4 mm |
| Hmotnost | 80 g |
| EAN | 6952506407378 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE MH12SE |
| Značka | Nitecore |
| EAN |