vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Nitecore Multi-Task Hybrid MH12SE Luminus SFT-40-W LED diódával, amely maximum 1800 lumen fényáramot generál.
A zseblámpa maximális világítási távolsága 405 méter.
A zseblámpa 21700-as, 5000 mAh kapacitású akkumulátorral működik, amely USB-C porton keresztül tölthető. Az energiaforrás az ajánlott tubus használatával lehet 18650 akkumulátor, 2 x RCR123 vagy 2 x CR123A elem (USB-C kábellel a zseblámpában tölthetők a 21700 és 18650 cellák).
A zseblámpa kezelése két gomb segítségével történik, egy taktikai gomb hátul és egy fém gomb oldalt. Az oldalsó kapcsolóba integráltak akkumulátor töltöttségét jelző LED-et.
A Multi-Task Hybrid MH12SE zseblámpa két üzemmóddal rendelkezik, nappali és taktikai. A nappali üzemmód négy fényerőszintet és három speciális funkciót biztosít, míg a taktikai négy fényerőszintet és egy stroboszkópot kínál.
A zseblámpa teste fekete HA III bevonattal van ellátva, amely karcálló és ütésálló. A lámpában ART modult alkalmaztak, amely megakadályozza a LED túlmelegedését és szabályozza a működési hőmérsékletet.
Üzemmódok/fényidő:
- Turbo - 1800 lumen / 45 perc,
- High - 1050 lumen / 3 óra 15 perc,
- Mid - 300 lumen / 8 óra 45 perc,
- Low - 45 lumen / 47 óra,
- Ultralow - 1 lumen / 1500 óra,
- Stroboszkóp,
- SOS,
- Jeladás.
A készlet tartalma:
- zseblámpa,
- 21700-as akkumulátor 5000 mAh,
- USB-C kábel,
- klipsz,
- taktikai tok,
- pánt,
- tartalék tömítések,
- tubus 18650 akkumulátorhoz, 2 x RCR123, 2 x CR123A.
Műszaki adatok
Szín: Fekete
Anyag: Repülőgépipari alumínium
Fényforrás: Luminus SFT-40-W LED
Maximális fényerő: 1800 lumen
Maximális hatótávolság: 405 m
Maximális üzemidő: 1500 óra
Áramellátás: 21700-as akkumulátor 5000 mAh
Hossz: 141 mm
Átmérő: 25,4 mm
Tömeg: 80 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1800 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 45 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 195 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 1500 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion 21700 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 141 mm |
| Átmérő | 25,4 mm |
| Súly | 80 g |
| EAN | 6952506407378 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE MH12SE |
| Márka | Nitecore |
| EAN |