Kompaktní svítilna 3 v 1 s funkcí powerbanky, vybavená 2 LED diodami Luminus SST40, která poskytuje maximální světelný tok 3000 lumenů a maximální dosah 300 metrů. LR70 je vyrobena z odolného materiálu PC a hliníkové slitiny, díky čemuž je odolná proti pádům, oděru a nárazům. Disponuje také stupněm krytí IP67 proti vodě a prachu a odolností proti nárazu z výšky 1 metru.
V režimu lampy poskytuje LR70 osvětlení 360 st. pomocí 20 LED diod rozmístěných na třech stranách těla, nabízející maximální výstupní výkon 400 lumenů. Lampu lze zavěsit díky vestavěnému držáku na základně.
LR70 je vybavena powerbankou s akumulátorem o kapacitě 10000 mAh a obousměrným rozhraním USB-C, vstupem nebo výstupem QC / PD o výkonu 18 W a režimem nízkého proudu.
Režim ruční baterky
| Režim | Turbo | Highest | High | Mid | Low |
| Výkon | 3000 lm | 1000 lm | 300 lm | 35 lm | 1 lm |
| Doba provozu | 10 h | 21 h | 100 h | 600 h | |
| Dosah | 300 m | 160 m | 85 m | 30 m | 10 m |
| Intenzita | 23100 cd | 6420 cd | 1848 cd | 236 cd | 24 cd |
Režim lampy
| Režim | High | Mid | Low | Red High | Red Low |
| Výkon | 400 lm | 55 lm | 5 lm | 10 lm | 2 lm |
| Doba provozu | 7 h | 60 h | 200 h | 80 h | 260 h |
| Dosah | - | - | - | - | - |
| Intenzita | 70 cd | 9 cd | 1 cd | - | - |
<!--ScriptorStartFragment-->V balení se nachází <!--ScriptorEndFragment-->:
- baterka LR70,
- nabíjecí kabel USB-C.
Technické údaje
Barva: Černá
Materiál: letecký hliník, plast
Maximální světelný tok: 3000 lumenů
Napájení: vestavěný akumulátor 2 x 21700
Rozměry: 113 x 60 x 34 mm
Hmotnost: 300 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 3000 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 10 hod. |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 21 hod. |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 600 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 2x Li-Ion 21700 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ano |
| stupeň vodotěsnosti | IP 67 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 113 mm |
| Průměr | 34 mm |
| Hmotnost | 300 g |
| EAN | 6952506407811 |
| Manufacturer code | NT-LR70 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |