Kompakt 3 az 1-ben zseblámpa powerbank funkcióval, 2 darab Luminus SST40 LED-del felszerelve, amely akár 3000 lumen maximális fényáramot és 300 méteres hatótávot biztosít. Az LR70 tartós PC anyagból és alumíniumötvözetből készült, így ellenáll az eséseknek, karcolásoknak és ütéseknek. Emellett IP67 víz- és porállósági besorolással rendelkezik, valamint 1 méteres esésállósággal.
Lámpa üzemmódban az LR70 360 fokos fényerőt biztosít 20 LED segítségével, amelyeket a test három oldalán osztottak el, így 400 lumen maximális teljesítményt kínál. A lámpa a beépített fogantyúnak köszönhetően felfüggeszthető.
Az LR70 10000 mAh kapacitású akkumulátorral ellátott powerbankkal, kétszintű USB-C interfésszel, 18 W-os QC / PD bemenettel vagy kimenettel és alacsony áramú üzemmóddal van felszerelve.
Kézi zseblámpa üzemmód
| Üzemmód | Turbó | Legmagasabb | Magas | Közepes | Alacsony |
| Teljesítmény | 3000 lm | 1000 lm | 300 lm | 35 lm | 1 lm |
| Üzemidő | 10 óra | 21 óra | 100 óra | 600 óra | |
| Hatótávolság | 300 m | 160 m | 85 m | 30 m | 10 m |
| Intenzitás | 23100 cd | 6420 cd | 1848 cd | 236 cd | 24 cd |
Lámpa üzemmód
| Üzemmód | Magas | Közepes | Alacsony | Magas piros | PirosAlacsony |
| Teljesítmény | 400 lm | 55 lm | 5 lm | 10 lm | 2 lm |
| Üzemidő | 7 óra | 60 óra | 200 óra | 80 óra | 260 óra |
| Hatótávolság | - | - | - | - | - |
| Intenzitás | 70 cd | 9 cd | 1 cd | - | - |
<!--ScriptorStartFragment-->A készlet tartalmazza<!--ScriptorEndFragment-->:
- LR70 zseblámpa,
- USB-C töltőkábel.
Műszaki adatok
Szín: Fekete
Anyag: repülőgép alumínium, műanyag
Maximális fényáram: 3000 lumen
Áramellátás: beépített 2 x 21700 akkumulátor
Méretek: 113 x 60 x 34 mm
Súly: 300 g
Gyártó: Nitecore, Kína
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 3000 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 10 óra |
| Üzemidő magas üzemmódban | 21 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 600 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 2x Li-Ion 21700 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Igen |
| Vízállósági fokozat | IP 67 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 113 mm |
| Átmérő | 34 mm |
| Súly | 300 g |
| EAN | 6952506407811 |
| Manufacturer code | NT-LR70 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |