nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Svítilna Nitecore EDC09 - 1600 lumenů
Svítilna s možností přeměny na úhlovou svítilnu, vybavená silnými diodami LED NiteLab MCT UHE LED, které generují rozptýlené světlo o síle až 1600 lumenů. Maximální dosah tohoto modelu je 153 metrů. Díky kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti je zařízení pohodlné na držení a vhodné k přenosu v kapse nebo batohu. V nejnižším režimu může svítilna pracovat nepřetržitě po dobu 250 hodin.
Pouzdro z nerezové oceli, vybavení normou vodotěsnosti IPX6
Tělo svítilny je vyrobeno z nerezové oceli pokryté PVD povlakem. Mechanismus Rapid Lock ve formě pohodlně přístupného jezdce umožňuje rychlé odblokování. Produkt splňuje třídu vodotěsnosti IPX6, nabízí ochranu <!--ScriptorStartFragment-->před proudy vody tekoucími pod tlakem do 100 litrů za minutu ze všech stran, a přitom je odolný proti pádům z výšky až 2 metry. Flexibilní klip umožňuje upevnění na okraj kapsy nebo opasku. Magnetická základna zajišťuje stabilní upevnění na kovové povrchy.
Vysoce výkonné diody, hlava s nastavitelným úhlem 102 stupňů.
Za světelný zdroj odpovídají výkonné diodami NiteLab MCT UHE LED, které se vyznačují vysokým jasem, účinností a stabilitou při intenzivním používání. Umožňují výběr ze 3 barev světla.
- 3,000K Teplé světlo (CRI 97)
- 4,500K Neutrální bílé světlo (CRI 83)
- 6,500K Studené bílé světlo (CRI 73)
Hlava s nastavitelným úhlem v rozsahu 102 stupňů umožňuje rychlé změny směru světelného paprsku mezi předním a bočním.
Akumulátorové napájení
Svítilna funguje na vestavěném Li-ion akumulátoru o kapacitě 1100 mAh, dobíjení přímo přes port USB-C. Dioda na vypínači signalizuje úroveň nabití článku.
Pracovní režimy
Pracovní režim / Výkon / Doba svícení / Dosah (Neutrál bílé světlo)
- High / 1450 lm / 2 h 15 min / 147 m
- Medium / 180 lm / 2 h 45 min / 52 m
- Low / 40 lm / 13 h / 23 m
- Ultralow / 1 lm / 250 h / 4 m
- Warning Flashing / 200 lm / - / -
Pracovní režim / doba svícení / dosah (Studené bílé světlo)
- High / 1600 lm / 2 h 15 min / 153 m
- Medium / 200 lm / 2 h 45 min / 57 m
- Low / 50 lm / 13 h / 26 m
- Ultralow / 1 lm / 250 h / 4 m
- Warning Flashing / 200 lm / - / -
Pracovní režim / doba svícení / dosah (Teplé světlo)
- High / 1050 lm / 2 h 15 min / 125 m
- Medium / 150 lm / 2 h 45 min / 46 m
- Low / 32 lm / 13 h / 21 m
- Ultralow / 1 lm / 250 h / 3 m
- Warning Flashing / 200 lm / - / -
Elementy sestavy
- svítilna Nitecore EDC09 - 1600 lumenů
- USB-C kabel
- difuzor
- šňůrka na zápěstí
Hlavní vlastnosti
- diodami LED NiteLab MCT UHE LED
- maximální výkon 1600 lumenů
- maximální dosah 153 m
- maximální doba provozu 250 hodin
- vyrobeno z nerezové oceli
- PVD povlak
- třída těsnosti IPX6
- vestavěný akumulátor
- nabíjení přes USB-C konektor
- integrovaný klip
- hlava nastavitelná v rozsahu 102 st.
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1600 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 135 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 165 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 250 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | Nerezová ocel |
| Magnet | Ano |
| Hlavní barva | Black |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IPX 6 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 108 mm |
| Průměr | 34 mm |
| Hmotnost | 114 g |
| EAN | 6952506409600 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE EDC09 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |