vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Nitecore EDC09 zseblámpa - 1600 Lumen
Zse átalakítható szögletes zseblámpa, amely erős LED NiteLab MCT UHE LED diódákkal van felszerelve, amelyek akár 1600 lumen szórt fényt generálnak. Ennek a modellnek a maximális hatótávolsága 153 méter. A kompakt felépítés és a kis súly miatt az eszköz kényelmesen tartható és alkalmas zsebben vagy hátizsákban történő hordozásra. A legalacsonyabb módban a zseblámpa 250 órán keresztül megszakítás nélkül működhet.
Rozsdamentes acélház, IPX6 vízállósági szabvány szerint felszerelve
A zseblámpa testét rozsdamentes acélból készítették, amelyet PVD bevonat borít. A Rapid Lock mechanizmus egy kényelmesen elérhető csúszkával gyors feloldást tesz lehetővé. A termék megfelel az IPX6 vízállósági osztálynak, védelmet nyújtva <!--ScriptorStartFragment-->a minden irányból érkező, akár percenként 100 liter nyomással áramló vízsugarak ellen, és ellenáll a legfeljebb 2 méter magasból történő esésnek is. A rugalmas klipsz lehetővé teszi a zseb vagy öv szélére való rögzítést. A mágneses bázis stabil rögzítést biztosít fémfelületekhez.
Nagy teljesítményű diódák, 102 fokban állítható szögű fejrész.
A fényforrást hatékony NiteLab MCT UHE LED diódák biztosítják, amelyek magas fényerővel, hatékonysággal és stabilitással rendelkeznek intenzív használat során. Lehetővé teszik a 3 fény színe közül való választást.
- 3000K Meleg Fény (CRI 97)
- 4500K Neutrális Fehér Fény (CRI 83)
- 6500K Hideg Fehér Fény (CRI 73)
102 fokban állítható szögű fejrész lehetővé teszi a fénynyaláb irányának gyors változtatását az elülső és oldalsó között.
Akkumulátoros tápellátás
A zseblámpa beépített 1100 mAh kapacitású Li-ion akkumulátorral működik, amely közvetlenül tölthető USB-C porton keresztül. A bekapcsoló gomb diódája jelzi az akkumulátor töltöttségi szintjét.
Üzemmódok
Üzemmód / Teljesítmény / Világítási idő / Hatótávolság (Neutrális Fehér Fény)
- Magas / 1450 lm / 2 h 15 min / 147 m
- Közepes / 180 lm / 2 h 45 min / 52 m
- Alacsony / 40 lm / 13 h / 23 m
- Ultraalacsony / 1 lm / 250 h / 4 m
- Figyelmeztető Villogás / 200 lm / - / -
Üzemmód / Világítási idő / Hatótávolság (Hideg Fehér Fény)
- Magas / 1600 lm / 2 h 15 min / 153 m
- Közepes / 200 lm / 2 h 45 min / 57 m
- Alacsony / 50 lm / 13 h / 26 m
- Ultraalacsony / 1 lm / 250 h / 4 m
- Figyelmeztető Villogás / 200 lm / - / -
Üzemmód / Világítási idő / Hatótávolság (Meleg Fény)
- Magas / 1050 lm / 2 h 15 min / 125 m
- Közepes / 150 lm / 2 h 45 min / 46 m
- Alacsony / 32 lm / 13 h / 21 m
- Ultraalacsony / 1 lm / 250 h / 3 m
- Figyelmeztető Villogás / 200 lm / - / -
Elemek a készletben
- Nitecore EDC09 zseblámpa - 1600 lumen
- USB-C kábel
- diffúzor
- csuklópánt
Főbb jellemzők
- NiteLab MCT UHE LED diódák
- Maximum teljesítmény 1600 lumen
- Maximum hatótávolság 153 m
- Maximum működési idő 250 óra
- Rozsdamentes acélból készült
- PVD bevonat
- IPX6 szigetelési szabvány
- Beépített akkumulátor
- Töltés USB-C csatlakozón keresztül
- Integrált klipsz
- 102 fokban állítható fejrész
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1600 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 135 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 165 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 250 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | Rozsdamentes acél |
| Mágnes | Igen |
| Fő szín | Black |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IPX 6 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 108 mm |
| Átmérő | 34 mm |
| Súly | 114 g |
| EAN | 6952506409600 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE EDC09 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |