Svítilna čelová Nitecore NU25 MCT UL - 400 lumenů
Čelovka vybavená 2 diodami MCT UHE LED, které emitují světlo ve 3 různých teplotách barev, s maximálním výkonem 400 lumenů a dosvitem až 132 metrů. Umožňuje výběr bílého nebo červeného světelného paprsku, což umožňuje přizpůsobit osvětlení konkrétním podmínkám. Pouzdro je vyrobeno z odolného a zároveň lehkého polykarbonátu. Verze Ulltra Light s uchycením na hlavu ve formě elastických šňůrek s reflexním stopperem.
Odolná konstrukce, stupeň krytí IP66
Pouzdro je vyrobeno z lehkého a trvanlivého polykarbonátu, a dodatečné těsnění zajišťuje vodotěsnost dle standardu IP66 – úplná ochrana proti prachu a proudu vody s intenzitou až 100 litrů za minutu, směřujícím z jakékoli strany. Určité zařízení je také odolné proti pádům z výšky až 1 metru. Úhel naklonění hlavy lze volně regulovat.
technologie TrueVision+, 3 teploty barev
Dioda MCT UHE LED umožňuje výběr tří teplot barev: neutrálního bílého světla 4500K, teplého o hodnotě 3000K a chladného bílého světla 6500K.
Použitá technologie TrueVision+ zajišťuje vysokou jasnost díky optimalizovanému tvaru paprsku a až 94% propustnosti světla. To umožňuje přirozenější a prostorové zobrazení osvětlených objektů.
Režimy práce
Výkon, dosah a doba provozu- bílé, teplé nebo chladné světlo:
- High - 400 lumenů / 64 m / 2 h 40 min
- Mid - 200 lumenů / 45 m / 5 h
- Low - 60 lumenů / 24 m / 13 h
- Ultralow - 6 lumenů / 4 m / 45 h
- SOS / Beacon - 400 lumenů / - / -
Výkon, dosah a doba provozu- červené světlo:
- High - 15 lumenů / 7 m / 10 h
- Low - 5 lumenů / 4 m / 26 h
- Flash - 15 lumenů / - / -
Bateriové napájení
Zdroj napájení svítilny je integrovaný lithium-iontový akumulátor s kapacitou 700 mAh. Na těle svítilny je umístěn port USB-C a inteligentní systém nabíjení, který umožňuje rychlé a pohodlné doplnění energie. Dva knoflíky na vrchní části pouzdra umožňují regulovat teplotu barev a jas. Současný stisk obou aktivuje zámek proti náhodnému zapnutí. Pod diodami je indikátor informující o úrovni nabití baterie.
Elastický pásek, klip, difuzní pouzdro
Pásek na uchycení ve formě roztahovacích šňůrek s nastavením umožňuje přesné přizpůsobení uživateli. Elastický stopper v zadní části uchycení zlepšuje viditelnost a zvyšuje úroveň bezpečnosti po soumraku. V balení je difuzní pouzdro, které umožňuje využití čelovky jako zdroje měkkého, rozptýleného světla - vhodného např. při kempování. Kryt je také vhodný pro uchování svítilny, když není používána.
Klíčové vlastnosti
- maximální výkon 400 lumenů
- dosvit až 132 metrů
- 4 režimy bílého světla a 3 červené
- 3 teploty světla
- nastavitelný pásek na hlavu
- stupeň krytí IP66
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 400 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 160 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 45 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Materiál krytu | Polykarbonát |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé, Bílé teplé, Bílé studené, Bílé neutrální, červené |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 66 |
| Čelenka | Ano |
| Délka | 60 mm |
| Průměr | 33 mm |
| Hmotnost | 47 g |
| EAN | 6952506409037 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NU25 UL MCT |
| Značka | Nitecore |
| EAN |