Nitecore NU25 MCT UL fejlámpa - 400 lumen
Fejlámpa, amely két MCT UHE LED diódával van felszerelve, amely három különböző színhőmérsékletű fényt bocsát ki, legfeljebb 400 lumen teljesítménnyel és akár 132 méter hatótávolsággal. Lehetővé teszi a fehér vagy vörös fénycsóvásfény kiválasztását, ami lehetővé teszi a megvilágítás alkalmazkodását a konkrét körülményekhez. A burkolat strapabíró, ugyanakkor könnyű polikarbonátból készült. Az Ultra Light verzió rugalmas, fényvisszaverő stoperrel ellátott szalaggal van felszerelve.
Strapabíró kialakítás, IP66 védettségi osztály
A burkolat könnyű és tartós polikarbonátból készült, és a további szigetelés IP66 szabvány szerinti vízállóságot garantál – teljes védelmet biztosít a por ellen, valamint 100 liter/perc intenzitású vízsugárral szemben, bármilyen oldalról vezetve. <!--{C}%3C!%2D%2D%7BC%7D%253C!%252D%252DScriptorStartFragment%252D%252D%253E%2D%2D%3E-->Az eszköz 1 méter magasról történő leejtésnek is ellenáll. A fej dőlésszögét szabadon lehet állítani.
TrueVision+ technológia, 3 színhőmérséklet
Az MCT UHE LED diódák három színhőmérsékletet tesznek lehetővé: 4500K semleges fehér fény, 3000K meleg és 6500K hideg fehér fény.
A használt TrueVision+ technológia magas fényerőt biztosít az optimalizált fénycsóva-alaknak és a 94%-os fényáteresztésnek köszönhetően. Ez lehetővé teszi a megvilágított tárgyak természetesebb és térbeli ábrázolását.
Üzemmódok
Teljesítmény, hatótávolság és használati idő – Fehér, meleg vagy hideg fény:
- High - 400 lumen / 64 m / 2 h 40 perc
- Mid - 200 lumen / 45 m / 5 h
- Low - 60 lumen / 24 m / 13 h
- Ultralow - 6 lumen / 4 m / 45 h
- SOS / Jelzőfény - 400 lumen / - / -
Teljesítmény, hatótávolság és használati idő – Vörös fény:
- High - 15 lumen / 7 m / 10 h
- Low - 5 lumen / 4 m / 26 h
- Villogó - 15 lumen / - / -
Akkumulátoros tápellátás
A lámpa tápellátását egy beépített lítium-ion akkumulátor biztosítja, amelynek kapacitása 700 mAh. A házon található egy USB-C port és egy intelligens töltőrendszer, amely gyors és kényelmes energiafeltöltést tesz lehetővé. A ház tetején lévő két gomb lehetővé teszi a színhőmérséklet és a fényerő szabályozását. Az egyidejű lenyomásuk aktiválja a véletlen bekapcsolás elleni zárolási funkciót. A diódák alatt található egy lemerülést jelző indikátor.
Rugalmas fejpánt, klipsz, diffúziós táska
A kihúzható zsinórokból készült rögzítőpánt, állítható hosszúsággal precíz beállítást tesz lehetővé a felhasználó számára. Az elasztikus fék a rögzítés hátsó részén biztosítja a láthatóságot és növeli a biztonságot sötétedés után. A készlet egy diffúziós táskát is tartalmaz, amely lehetővé teszi a fejlámpa mint a puha, szórt fényforrás használatát – például kempingezéskor. A tok a lámpa tárolójaként is működik, amikor nem használják.
Főbb jellemzők
- 400 lumen maximális fényerő
- hatótávolság akár 132 méter
- 4 fehér és 3 vörös fény mód
- 3 színhőmérséklet
- állítható fejpánt
- IP66 védettségi osztály
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 400 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő magas üzemmódban | 160 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 45 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Burkolat anyaga | Polikarbonát |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Meleg fehér, Hideg fehér, Semleges fehér, Piros |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 66 |
| Fejpánt | Igen |
| Hosszúság | 60 mm |
| Átmérő | 33 mm |
| Súly | 47 g |
| EAN | 6952506409037 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NU25 UL MCT |
| Márka | Nitecore |
| EAN |