Univerzální LED lampička o výkonu 15 lumenů vybavená 4 režimy stálého světla a 5 blikajících. Tělo svítilny je vyrobeno z lehkého a odolného plastu. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti může svítilna sloužit jako čelovka, zadní světlo na kolo nebo osvětlení na batoh.
Napájena je vestavěným Li-Ion akumulátorem o kapacitě 250 mAh. Akumulátor je nabíjen prostřednictvím kabelu USB-C. NU06 LE má speciální režim navržený speciálně pro složky v uniformách, ve kterém světlo střídavě bliká červeně a modře. Lampička se vyznačuje mimořádnou snadností ovládání, je vybavena jedním ergonomickým tlačítkem, které umožňuje intuitivní výběr různých světelných režimů.
V sadě s lampičkou se nacházejí tři montáže: magnetická, zakřivená pro montáž na helmu a montáž kompatibilní se systémem MOLLE.
Režimy / výkon / doba provozu:
- stálé bílé světlo / 15 lumenů / 5 h 45 min,
- stálé červené světlo / 3 lumeny / 9 h,
- stálé modré světlo / 2 lumeny / 5 h,
- stálé zelené světlo / 8 lumenů / 9 h,
- blikající bílé světlo / 15 lumenů / 54 h,
- blikající červené světlo / 3 lumeny / 75 h,
- blikající modré světlo / 2 lumeny / 48 h,
- blikající zelené světlo / 8 lumenů / 75 h,
- blikající červené a modré světlo / 3 a 2 lumeny / 56 h.
Technické údaje
Zdroj světla: 4 LED diody
Kapacita akumulátoru: 250 mAh
Maximální pracovní doba: 75h
Rozměry: 29,5 x 29,5 x 25,4 mm
Hmotnost: 15,8 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 15 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 5 hod. |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 5 hod. |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 54 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | Umělý plast |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé, červené, Zelené, Modré |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 66 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 29,5 mm |
| Průměr | 25,4 mm |
| Hmotnost | 15,8 g |
| EAN | 6952506407095 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NU06 LE |
| Značka | Nitecore |
| EAN |