Univerzális 15 lumen fényerejű LED lámpa, amely 4 folyamatos és 5 villogó üzemmóddal rendelkezik. A lámpa testét könnyű és tartós műanyagból készítették. Kompakt méretének és kis súlyának köszönhetően a lámpa használható fejlámpaként, kerékpár hátsó világításként vagy hátizsák világításként.
Az energiaforrást beépített 250 mAh kapacitású Li-Ion akkumulátor biztosítja. Az akkumulátor USB-C kábellel tölthető. A NU06 LE rendelkezik egy speciális üzemmóddal, amelyet kifejezetten egyenruhás szolgálatok számára terveztek, ahol a fény pirosan és kéken váltakozva villog. A lámpát rendkívül könnyű kezelni, egy ergonomikus gombbal rendelkezik, amely intuitív módon lehetővé teszi a különböző világítási módok kiválasztását.
A lámpa tartozékai között három rögzítő található: mágneses, sisakra való ívelt rögzítő, valamint a MOLLE rendszerrel kompatibilis rögzítő.
Üzemmódok / fényerő / működési idő:
- fehér folyamatos fény / 15 lumen / 5 óra 45 perc,
- piros folyamatos fény / 3 lumen / 9 óra,
- kék folyamatos fény / 2 lumen / 5 óra,
- zöld folyamatos fény / 8 lumen / 9 óra,
- fehér villogó fény / 15 lumen / 54 óra,
- piros villogó fény / 3 lumen / 75 óra,
- kék villogó fény / 2 lumen / 48 óra,
- zöld villogó fény / 8 lumen / 75 óra,
- piros és kék villogó fény / 3 és 2 lumen / 56 óra.
Tulajdonságok
Fényforrás: 4 LED
Akkumulátor kapacitás: 250 mAh
Maximális működési idő: 75 óra
Méretek: 29,5 x 29,5 x 25,4 mm
Súly: 15,8 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 15 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 5 óra |
| Üzemidő magas üzemmódban | 5 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 54 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Piros, Zöld, Kék |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 66 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 29,5 mm |
| Átmérő | 25,4 mm |
| Súly | 15,8 g |
| EAN | 6952506407095 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NU06 LE |
| Márka | Nitecore |
| EAN |