Lyommy fagyasztva szárított étel Shakshuka chorizoval és olajbogyóval 66 g/351 kcal
Az étel paradicsommártásban készült tojásból áll, és intenzív, jellegzetes ízű. Az étel alapját chorizo kolbász, paprika és olajbogyó gazdagítja, amelyek a spanyol konyhából ihletett, jellegzetes, enyhén fűszeres ízt kölcsönöznek az egésznek.
Az aromás fűszerek és a petrezselyem használata fokozza az ízt és frissességet kölcsönöz az ételnek, így egy kiegyensúlyozott, magas energiatartalmú reggelit biztosít.
fagyasztva szárítási folyamat
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
összetevők
Tojásmassza 40% (tojás, savszabályozó: citromsav), paradicsompüré 32%, chorizo 8% (sertéshús, csípős paprikapor, só, fokhagyma), paprika, hagyma, fekete olajbogyó 4% (fekete olajbogyó, víz, só, stabilizátor: vas-glükonát), petrezselyem, fűszerek, só, bors.
Tápérték 100 g termékben
- Energiaérték: 2210 kJ / 531 kcal
- Zsír: 36 g - ebből telített zsírsavak: 12,5 g
- Szénhidrátok: 21,4 g - ebből cukor: 9,5 g
- Rost: 6 g
- Fehérje: 33,5 g
- Só: 4,1 g
főbb jellemzők
- gyors és egyszerű elkészítés vízzel leöntve
- magas energiatartalom
- az íz és a tápérték megőrzése a liofilizálásnak köszönhetően
- hosszú eltarthatósági idő
- kényelmes szállítás és tárolás
| Egységérték | 66 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 66 g |
| Energiatartalom (kJ) | 2210 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 531 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 1459 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 351 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 33.5 g/100 g |
| Zsír | 36 g/100 g |
| Szénhidrátok | 21.4 g/100 g |
| Cukrok | 9.5 g/100 g |
| Só | 4.1 g/100 g |
| Telített zsírsav | 12.5 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | 5905514780118 |
| Márka | Lyommy |
| Expiration Date | 2031-01-01 |
| EAN |