vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Lyommy fagyasztva szárított étel Paradicsomos gorgonzolás rizottó 132 g/635 kcal
Intenzív paradicsomos ízű rizottó, kiváló minőségű arborio rizsből készült, amely garantálja a megfelelő állagot és az étel krémes textúráját. A szárított paradicsom és paradicsompüré keveréke intenzív aromát kölcsönöz az egésznek, amely a mediterrán konyhából inspirálódott.
A kompozíciót a Gorgonzola sajttal gazdagították, amely jellegzetes, enyhén pikáns jegyeket ad az ízprofilhoz. A húsmentes étel, amely magas energiatartalommal rendelkezik, megfelelő energiaforrás a kültéri aktivitásokhoz, mint például a túrázás vagy a hosszú ideig tartó szabadtéri tartózkodás.
fagyasztva szárítási folyamat
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
Termék összetétele
Arborio rizs 72%, paradicsompüré 8%, hagyma, szárított paradicsom 5,3%, Gorgonzola sajt (ChNP) 4%, zöldségleves koncentrátum (élesztő kivonat, sárgarépa, hagyma, póréhagyma, fokhagyma, zeller, napraforgóolaj, citromlé, kukoricakeményítő, kurkuma), repceolaj, fokhagyma, só, fűszerek, bors.
Tápérték 100 g termékben
- Energiaérték: 2023 kJ / 481 kcal
- Zsír: 15,9 g - ebből telített zsírsavak 6,1 g
- Szénhidrátok: 70,1 g - ebből cukor: 4,5 g
- Rost: 4,9 g
- Fehérje: 11,7 g
- Só: 3 g
főbb jellemzők
- gyors és egyszerű elkészítés vízzel leöntve
- magas energiatartalom
- az íz és a tápérték megőrzése a liofilizálásnak köszönhetően
- hosszú eltarthatósági idő
- kényelmes szállítás és tárolás
| Egységérték | 132 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 132 g |
| Energiatartalom (kJ) | 2023 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 481 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 2670 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 635 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 11.7 g/100 g |
| Zsír | 15.9 g/100 g |
| Szénhidrátok | 70.1 g/100 g |
| Cukrok | 4.5 g/100 g |
| Só | 3 g/100 g |
| Telített zsírsav | 6.1 g/100 g |
| Étel típusa | Vegetáriánus |
| EAN | 5905280670927 |
| Márka | Lyommy |
| EAN |