Lyommy fagyasztva szárított étel Curry füstölt tofuval és zöldcitrommal 80 g/371 kcal
A curry füstölt tofuval és zöldcitrommal egy teljes értékű, fagyasztva szárított étel, amely könnyen elkészíthető. A fehérje és szénhidrát arányának optimalizálása elősegíti a teljes regenerálódást a legintenzívebb túrák után is. A fagyasztva szárításnak köszönhetően az étel hosszú eltarthatósággal és kis súlyával rendelkezik, így nem nehezíti meg a poggyászt.
Fagyasztva szárítás
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
Összetevők
Főtt parboiled rizs 23%, brokkoli, kókuszital 17% (75% kókuszkivonat, víz), füstölt tofu 15% (szójabab, víz, só), csicseriborsó, édesburgonya, vöröshagyma, zöldcitromlé 2%, fűszerek, só, curry fűszer 0,3% (mustármagot tartalmaz), fokhagyma, kaffir lime levelek.
Tápérték 100 g termékben
- zsír - 21,2 g, ebből telített zsírsavak - 14,2 g
- szénhidrátok - 52,2 g, ebből cukor - 12,7 g
- rost - 7,9 g
- fehérje - 18,6 g
- só - 3,9 g
- Energiaérték: kcal/100 g - 458 kcal, kJ/100 g - 1915 kJ
Főbb jellemzők
- gyors és egyszerű elkészítés vízzel leöntve
- magas energiatartalom
- az íz és a tápérték megőrzése a liofilizálásnak köszönhetően
- hosszú eltarthatósági idő
- kényelmes szállítás és tárolás
| Egységérték | 80 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 371 |
| Energiatartalom (kJ) | 1915 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 458 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 1551 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 371 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 18.6 g/100 g |
| Zsír | 21.2 g/100 g |
| Szénhidrátok | 52.2 g/100 g |
| Cukrok | 10.7 g/100 g |
| Só | 3.9 g/100 g |
| Telített zsírsav | 14.2 g/100 g |
| Étel típusa | Vegetáriánus |
| EAN | 5905514780088 |
| Márka | Lyommy |
| Expiration Date | 2030-09-01 |
| EAN |