Lyommy fagyasztva szárított étel Csirke shoarma 95 g/432 kcal
A csirke shoarma egy teljes értékű, fagyasztva szárított étel, amely könnyen elkészíthető. A fehérje és szénhidrát arányának optimalizálása elősegíti a teljes regenerálódást a legintenzívebb túrák után is. A fagyasztva szárításnak köszönhetően az étel hosszú eltarthatósággal és kis súlyával rendelkezik, így nem nehezíti meg a poggyászt.
fagyasztva szárítási folyamat
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
Összetevők
Csirkemellfilé 97%, kókuszolaj, fűszerek.
Tápérték 100 g termékben
- zsír - 18,1 g, ebből telített zsírsavak - 12,8 g
- szénhidrátok - 4,5 g, ebből cukor - 1,9 g
- rost - 3,9 g
- fehérje - 70,5 g
- só - 2,2 g
- energiaérték - 455 kcal / 1909 kJ
főbb jellemzők
- gyors és egyszerű elkészítés vízzel leöntve
- magas energiatartalom
- az íz és a tápérték megőrzése a liofilizálásnak köszönhetően
- hosszú eltarthatósági idő
- kényelmes szállítás és tárolás
| Egységérték | 95 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 95 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1909 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 455 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 1814 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 432 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 70.5 g/100 g |
| Zsír | 18.1 g/100 g |
| Szénhidrátok | 4.5 g/100 g |
| Cukrok | 1.9 g/100 g |
| Só | 2.2 g/100 g |
| Telített zsírsav | 12.8 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | 5905514780095 |
| Márka | Lyommy |
| Expiration Date | 2031-02-01 |
| EAN |