Lyommy fagyasztva szárított étel Cukkinis lecsó 59 g/267 kcal
A cukkinis lecsó egy teljes értékű, fagyasztva szárított étel, amely könnyen elkészíthető. A fehérje és szénhidrát arányának optimalizálása elősegíti a teljes regenerálódást a legintenzívebb túrák után is. A fagyasztva szárításnak köszönhetően az étel hosszú eltarthatósággal és kis súlyával rendelkezik, így nem nehezíti meg a poggyászt.
fagyasztva szárítási folyamat
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
Összetevők
Cukkini 40%, darált sertés- és marhahús 20% (sertés 80%, marha 20%), paprika, paradicsompüré (paradicsom, savszabályozó: citromsav), paradicsomkoncentrátum, hagyma, fokhagyma, marhahúsleves-koncentrátum (só, sheavaj, kukoricakeményítő, paradicsom, hagyma, zeller, marhahúspor, karamellizált cukor, fűszerek, természetes marhahús-aroma, lestyán, fokhagyma), só, kókuszolaj, fűszerek.
Tápérték 100 g termékben
- zsír - 25 g, ebből telített zsírsavak - 10,1 g
- szénhidrátok - 19,6 g, ebből cukor - 9,5 g
- rost - 13,7 g
- fehérje - 29,8 g
- só - 4,6 g
- energiaérték - 452 kcal / 1875 kJ
főbb jellemzők
- gyors és egyszerű elkészítés víz hozzáadásával
- magas energiaérték
- az íz és a tápérték megőrzése a liofilizálásnak köszönhetően
- hosszú eltarthatósági idő
- kényelmes szállítás és tárolás
| Egységérték | 58 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 58 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1875 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 452 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 1106 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 267 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 29.8 g/100 g |
| Zsír | 14.8 g/100 g |
| Szénhidrátok | 11.6 g/100 g |
| Cukrok | 5.6 g/100 g |
| Só | 2.7 g/100 g |
| Telített zsírsav | 6 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | 5905280670934 |
| Márka | Lyommy |
| EAN |