vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Lyommy Curry fagyasztva szárított étel füstölt tofuval, lime-os aromával 115 g/527 kcal
Füstölt tofu currys lime-os ízzel értékes és gyorsan elkészíthető fagyasztva szárított étel. A megfelelő fehérje- és szénhidrát-egyensúly felhasználása elősegíti az energiapótlást még a legkimerítőbb kirándulás után is. A liofilizálásnak köszönhetően az étel hosszú élettartamú és könnyű, ami minimalizálja a csomag súlyát.
Fagyasztva szárítás
Fagyasztva szárítás az élelmiszerek vákuumos szárítási folyamata nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok C). Az alkalmazott gyártási technológia miatt a fagyasztva szárított élelmiszer teljes értékű, magas kalóriatartalmú étel, amely megfelel a fizikai aktivitás magas szabványainak különböző extrém sportokban, mint például a hegymászás, magashegyi túrázás, vitorlázás vagy nyári és téli turizmus. Használják sarkkutatók, utazók vagy extrém sportolók különféle expedíciókon és táborokban.
Összetevők
Előfőzött rizs 23%, brokkoli, kókuszital 17% (75% kókuszkivonat, víz), füstölt tofu 15% (szójabab, víz, só), csicseriborsó, édesburgonya, vöröshagyma, lime-lé 2%, fűszerek, só, curry fűszerkeverék 0,3% (mustárt tartalmaz), fokhagyma, kaffir lime levelek.
A termék tápértéke 100 g-ban
- zsír - 21,2 g, ebből telített zsírsavak - 14,2 g
- szénhidrátok - 52,2 g, ebből cukrok - 12,7 g
- rost - 7,9 g
- fehérje - 18,6 g
- só - 3,9 g
- Energiaérték: kcal/100 g - 458 kcal, kJ/100 g - 1915 kJ
Főbb jellemzők
- gyors és egyszerű elkészítés víz hozzáadása után
- magas energiatartalom
- az íz és a tápérték megőrzése a liofilizálásnak köszönhetően
- hosszú eltarthatósági idő
- könnyű szállítás és tárolás
| Egységérték | 115 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 115 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1915 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 458 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 2202 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 527 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 18.6 g/100 g |
| Zsír | 21.2 g/100 g |
| Szénhidrátok | 52.2 g/100 g |
| Cukrok | 10.7 g/100 g |
| Só | 3.9 g/100 g |
| Telített zsírsav | 14.2 g/100 g |
| Étel típusa | Vegetáriánus |
| EAN | 5905514780071 |
| Márka | Lyommy |
| EAN |