vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Lyommy fagyasztva szárított étel, Sörben párolt marhahús gombával és árpagyönggyel 81 g/335 kcal
Fehérjében gazdag marhahúsból készült étel, amelyet hosszú ideig barnasörben pároltak, így omlós állagot és intenzív, összetett aromát kapott. A kompozíciót árpagyöngy egészíti ki, amely laktató és teljes értékű jelleget kölcsönöz az ételnek.
A gombák és boróka jelenléte kiemeli az étel karakterét. Az ízvilágot tovább gazdagítja a savanyú uborka, egy kevés mustár, tejszín és petrezselyem, amelyek enyhén savanykás aromát adnak.
Liofilizálás
Liofilizálás az ételek vákuumos szárításának folyamata nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 st. C). A speciális gyártási technológiának köszönhetően a liofilizált termékek teljesértékű, magas kalóriatartalmú ételek és tökéletesen kiegyensúlyozottak minden szempontból.
A liofilizált ételek magas minőségűek különböző extrém sportok gyakorlásakor, mint a hegymászás, magashegyi túrázás, vitorlázás, minősített turizmus mind nyáron, mind télen. Sarki felfedezők, utazók, élsportolók használják különféle expedíciókon vagy táborokban.
összetevők
Marhahús 26%, barna sör (víz, árpamaláta, komló) 18%, főtt árpagyöngy 16%, tejszín, gombakoncentrátum (vargánya 56%, barna tinóru 21%, sárga tinóru 21%, só, víz) 9%, savanyú uborka, hagyma, mustár (víz, szeszecet, mustármag, cukor, só, őrölt fokhagyma, őrölt kurkuma), petrezselyem, marhahúsleves-koncentrátum (só, shea zsír, kukoricakeményítő, paradicsom, hagyma, zeller, marhahúspor, karamellizált cukor, fűszerek, természetes marhahús aroma, lestyán, fokhagyma), só, bors, kakukkfű, boróka, fűszerek.
A liofilizált termék tápértéke 100 g-ban
- Energiaérték: 1741 kJ / 414 kcal
- Zsír: 12,6 g
- - amelyből telített zsírsavak: 8,1 g
- Szénhidrát: 44,1 g
- - amelyből cukrok: 7,1 g
- Rost: 8,3 g
- Fehérje: 35,3 g
- Só: 3 g
fő jellemzők
- gyors és egyszerű elkészítés vízzel leöntve
- magas energiatartalom
- ízek és tápanyagok megőrzése a liofilizálás által
- hosszú eltarthatóság
- kényelmes szállítás és tárolás
| Egységérték | 81 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 81 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1741 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 414 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 1410 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 335 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 35.3 g/100 g |
| Zsír | 12.6 g/100 g |
| Szénhidrátok | 44.1 g/100 g |
| Cukrok | 7.1 g/100 g |
| Só | 3 g/100 g |
| Telített zsírsav | 8.1 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | 5905514780064 |
| Márka | Lyommy |
| EAN |