Lyommy fagyasztva szárított étel,Csirke sajtos póréhagymás szószban gluténmentes tésztával 163 g/748 kcal
Lyommy fagyasztva szárított étel,Csirke sajtos póréhagymás szószban gluténmentes tésztával 163 g/748 kcal
Sajtos-póréhagymás csirke gluténmentes tésztával teljes értékű és gyorsan elkészíthető liofilizált étel. Az optimális fehérje- és szénhidrát-egyensúlynak köszönhetően az étel kiválóan támogatja az energiapótlást még a legnagyobb megterhelést igénylő kihívások után is. A liofilizációs folyamatnak köszönhetően az étel hosszú ideig tárolható és könnyű, ami nem jelent plusz terhet a csomag számára.
Liofilizálás
Liofilizálás az élelmiszerek vákuumos vízelvonási módszere nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 st. C). A speciálisan kifejlesztett gyártási technológia biztosítja, hogy a liofilizált élelmiszer teljes értékű, magas kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiváló.
A liofilizált ételek kielégítik az extrém sportok magas követelményeit, mint amilyen a mászás, hegyi turizmus, vitorlázás vagy hivatásos turizmus, mind nyáron, mind télen. Ezeket használják sarkkutatók, utazók, sportolók expedíciók vagy táborok során.
Összetevők
Gluténmentes tészta 27% (kukoricaliszt), csirkemell filé 16%, karfiol rózsa 14%, tej 14%, póréhagyma 8%, füstölt sertéssonka (sertéshús, só) 6%, camembert sajt 6%, tejszín 5%, kékpenészes sajt 3%, kukoricaliszt, kókuszolaj, só, rozmaring, bors.
A termék tápértéke 100 g-ban
- zsír - 18,8 g, ebből telített zsírsavak - 13,2 g
- szénhidrátok - 48,5 g, ebből cukrok - 5,9 g
- rost - 6,8 g
- fehérje - 27,3 g
- só - 2,1 g
- energiatartalom - 459 kcal / 1924 kJ
legfontosabb jellemzők
- gyors és könnyű elkészítés víz hozzáadásával
- magas energiatartalom
- az íz és tápérték megőrzése a liofilizálásnak köszönhetően
- hosszú eltarthatóság
- kényelmes szállítás és tárolás
| Egységérték | 163 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 163 g |
| Energiatartalom (kJ) | 1924 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 459 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 3136 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 748 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 27.3 g/100 g |
| Zsír | 18.8 g/100 g |
| Szénhidrátok | 48.5 g/100 g |
| Cukrok | 5.9 g/100 g |
| Só | 2.1 g/100 g |
| Telített zsírsav | 13.2 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | 5905514780002 |
| Márka | Lyommy |
| Expiration Date | 2030-12-01 |
| EAN |