Lyommy fagyasztva szárított étel Farfalle tészta lazaccal 122 g/710 kcal
A farfalle tészta lazaccal egy teljes értékű, fagyasztva szárított étel, amely könnyen elkészíthető. A fehérje és szénhidrát arányának optimalizálása elősegíti a teljes regenerálódást a legintenzívebb túrák után is. A fagyasztva szárításnak köszönhetően az étel hosszú eltarthatósággal és kis súlyával rendelkezik, így nem nehezíti meg a poggyászt.
fagyasztva szárítási folyamat
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
Összetevők
Farfalle tészta 27% (durum búzadara), cukkini 23%, tejszín, füstölt lazac 9,4%, paprika, paradicsompüré, pácolt kapribogyó (kapribogyó, só, ecet), hagyma, kapor, fokhagyma, kókuszolaj, só, citromlé, bors.
Tápérték 100 g termékben
- zsír - 33,6 g, ebből telített zsírsavak - 19,9 g
- szénhidrátok - 48 g, ebből cukor - 4,9 g
- rost - 4,9 g
- fehérje - 19,7 g
- só - 3,9 g
- Energiaérték: kcal/100 g - 582 kcal, kJ/100 g - 2430 kJ
főbb jellemzők
- gyors és egyszerű elkészítés vízzel leöntve
- magas energiatartalom
- az íz és a tápérték megőrzése a liofilizálásnak köszönhetően
- hosszú eltarthatósági idő
- kényelmes szállítás és tárolás
| Egységérték | 122 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 122 g |
| Energiatartalom (kJ) | 2430 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 582 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 2965 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 710 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 19.7 g/100 g |
| Zsír | 33.6 g/100 g |
| Szénhidrátok | 48 g/100 g |
| Cukrok | 4.9 g/100 g |
| Só | 3.9 g/100 g |
| Telített zsírsav | 19.9 g/100 g |
| Étel típusa | Hal |
| EAN | 5905280670910 |
| Márka | Lyommy |
| Expiration Date | 2031-02-01 |
| EAN |