Lyommy fagyasztva szárított étel Görög muszaka 61 g/293 kcal
A görög muszaka egy teljes értékű, fagyasztva szárított étel, amely könnyen elkészíthető. A fehérje és szénhidrát arányának optimalizálása elősegíti a teljes regenerálódást a legintenzívebb túrák után is. A fagyasztva szárításnak köszönhetően az étel hosszú eltarthatósággal és kis súlyával rendelkezik, így nem nehezíti meg a poggyászt.
fagyasztva szárítási folyamat
A fagyasztva szárítás egy vákuumeljárás, amely során a víz nagyon alacsony hőmérsékleten (-50 fok) kerül eltávolításra az élelmiszerekből. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a liofilizált élelmiszer teljes értékű, kalóriatartalmú étel, amely minden szempontból kiegyensúlyozott, és megfelel a különféle extrém sportokat űzők igényeinek, például a hegymászás, a magashegyi túrázás, a vitorlázás vagy a nyári és téli túrázás. A sarkkutatók, utazók és élsportolók használják különféle expedíciók és táborok során.
Összetevők
Főtt burgonya 29%, darált sertéshús 20%, padlizsán 19%, szeletelt paradicsom (paradicsom, paradicsomlé, savszabályozó: citromsav), tej, hagyma, Parmigiano Reggiano sajt (ChNP), kukoricaliszt, kókuszolaj, fokhagyma, só, fűszerek, bors.
Tápérték 100 g termékben
- zsír - 26 g, ebből telített zsírsavak - 13,5 g
- szénhidrátok - 40 g, ebből cukor - 11,1 g
- rost - 6,1 g
- fehérje - 25 g
- só - 2,4 g
- Energiaérték: kcal/100 g - 480 kcal, kJ/100 g - 2005 kJ
főbb jellemzők
- gyors és egyszerű elkészítés vízzel leöntve
- magas energiatartalom
- az íz és a tápérték megőrzése a liofilizálásnak köszönhetően
- hosszú eltarthatósági idő
- kényelmes szállítás és tárolás
| Egységérték | 61 g |
|---|---|
| Élelmiszer típusa | Liofilizátum |
| Nettó súly | 61 g |
| Energiatartalom (kJ) | 2005 kJ/100 g |
| Energiatartalom (kcal) | 480 kcal/100 g |
| Termék energiatartalma (kJ) | 1223 kJ |
| Termék energiatartalma (kcal) | 293 kcal |
| Adagok száma csomagban | 1 |
| Fehérje | 25 g/100 g |
| Zsír | 26 g/100 g |
| Szénhidrátok | 40 g/100 g |
| Cukrok | 11.1 g/100 g |
| Só | 2.4 g/100 g |
| Telített zsírsav | 13.5 g/100 g |
| Étel típusa | Húsos |
| EAN | 5905514780156 |
| Márka | Lyommy |
| Expiration Date | 2031-02-01 |
| EAN |