Za tuto cenu lze najít i lepší nabídky, ale myslím, že i tak je to docela dobrý produkt.
Taktická svítilna využívající výkonnou diodu LED, která umožňuje dosáhnout světelný výkon 1300 lumenů a dosah až 475 metrů.
Svítilna byla vybavena pokročilým optickým systémem Precision Digital Optics Technology (PDOT), který zajišťuje jasný světelný tok bez zkreslení. Navíc digitální stabilizace jasu zajišťuje svícení ve vybraném režimu se stejnou intenzitou až do úplného vybití baterie.
Kryt je vyroben z leteckého hliníku pokrytého tvrdou matnou eloxací typu III. Svítilna je prachu- a vodotěsná (dle normy IP68 – bezpečné ponoření do 2 m po dobu 2 h), a také odolná proti otřesům a pádu z 2 m.
Zařízení může pracovat až v 7 režimech:
Pracovní režimy – jas / doba svícení:
- High - 1300 lm / 3 h
- Mid - 300 lm / 8 h 30 min
- Low - 50 lm / 50 h
- Ultralow - 1 lm / 1500 h
- Stroboskop - 1300 lm
- Maják - 1300 lm
- S.O.S. - 1300 lm
Zdroj energie svítilny je akumulátor 21700 o kapacitě 5000 mAh (součást balení). Zařízení může být také napájeno akumulátorem 18650 nebo dvěma články CR123. Proces nabíjení probíhá pomocí kabelu USB-C a celkový čas doplnění baterie je pouze 3 hodiny a 45 minut. O stavu nabití baterie informuje barevná dioda LED umístěná pod ovládacím tlačítkem.
Zařízení bylo vybaveno systémem sledování teploty ATR, který chrání před přehřátím svítilny.
Odnímatelná patka U-SHAPE s vypínačem chrání před náhodným zapnutím zařízení a umožňuje připevnění pojistné šňůry k zápěstí. Ovládací tlačítko bylo zvětšeno, díky čemuž je ovládání plynulé i v taktických rukavicích. K svítilně byl přiložen kovový, pružný klips, který umožňuje připnout zařízení k oblečení nebo pásce výstroje.
Součástí balení svítilny jsou:
- akumulátor 21700 Li-Ion 5000 mAh,
- pouzdro,
- hub USB-C pro nabíjení,
- klips,
- dodatkový O-kroužek,
- držák na ruku,
- adaptér pro jiné typy akumulátorů.
Technické charakteristiky
Maximální výkon: 1300 lumenů
Dosah: 475 m
Zdroj světla: dioda LED
Napájení: 1 X 21700 Li-Ion nebo 1x 18650 Li-Ion nebo 2x CR123 Li-Ion
Kryt: letecký hliník s eloxací typu III
Délka: 157 mm
Průměr těla: 25,4 mm
Průměr reflektoru: 40 mm
Hmotnost (s akumulátorem): 137 g
Výrobce:Nitecore
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1300 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 3 hod. |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 3 hod. |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 1500 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1 x Li-Ion 21700 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ano |
| Délka | 157 mm |
| Průměr | 25,4 mm |
| Hmotnost | 137 g |
| EAN | 6952506407026 |
| Manufacturer code | MH25 V2 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |