Ebben az árban lehet jobb ajánlatokat is találni, de úgy gondolom, hogy ez is egy egész jó termék.
Taktikai elemlámpa, amely hatékony LED-diódát használ, ami lehetővé teszi a 1300 lumen fényerőt és 475 méter hatótávolságot.
Az elemlámpa fejlett optikai rendszerrel van felszerelve, a Precision Digital Optics Technology (PDOT), ami torzításmentes, világos fénysugarat biztosít. Továbbá a digitális fényerő-stabilizálás biztosítja, hogy kiválasztott módban ugyanazzal az intenzitással világítson a teljes akkumulátor lemerüléséig.
A háza erős matt eloxálású, repüléstechnikai alumíniumból készült. Az elemlámpa por- és vízálló (IP68 szabvány szerint – biztonságos merítés 2 m mélységig 2 órán át), valamint ütés- és esésálló 2 m-ről.
Az eszköz akár 7 módban is működhet:
Működési módok – fényerő / világítási idő:
- High - 1300 lm / 3 h
- Mid - 300 lm / 8 h 30 min
- Low - 50 lm / 50 h
- Ultralow - 1 lm / 1500 h
- Stroboszkóp - 1300 lm
- Beacon - 1300 lm
- S.O.S. - 1300 lm
Az elemlámpa energiaellátása egy 5000 mAh kapacitású 21700 akkumulátor (a készlet tartalmazza). Az eszközt 18650 akkumulátorral vagy két CR123 elemmel is lehet táplálni. A töltés USB-C kábellel történik, és a teljes akkumulátortöltés csupán 3 óra 45 perc. Az akkumulátor töltöttségi szintjéről a kezelőgomb alatti színes LED világítás tájékoztat.
Az eszköz ATR hőmérsékletfigyelő rendszerrel van felszerelve, amely megóvja az elemlámpát a túlmelegedéstől.
A U-SHAPE csavarható talpazat kapcsolóval védi az eszközt a véletlen bekapcsolástól, és lehetővé teszi biztosító kötél csatlakoztatását a csuklóra. A kezelőgomb megnagyobbított, így a kezelés még taktikai kesztyűben is simán megy. Az elemlámpához mellékelve van egy fém, rugalmas klipsz, amely lehetővé teszi az eszköz felszerelését ruházatra vagy felszerelés szalagra.
A csomag tartalma:
- 21700 Li-Ion 5000 mAh akkumulátor
- tok
- USB-C töltőkábel
- klipsz
- további O-gyűrű
- kézi tartó
- adapter más típusú akkumulátorokhoz
Technikai adatok
Maximális teljesítmény: 1300 lumen
Hatótávolság: 475 m
Fényforrás: LED dióda
Tápellátás: 1 X 21700 Li-Ion vagy 1x 18650 Li-Ion vagy 2x CR123 Li-Ion
Ház: repüléstechnikai alumínium III. típusú eloxálással
Hossz: 157 mm
Test átmérő: 25,4 mm
Reflektor átmérő: 40 mm
Súly (akkumulátorral): 137 g
Gyártó: Nitecore
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1300 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 3 óra |
| Üzemidő magas üzemmódban | 3 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 1500 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1 x Li-Ion 21700 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 157 mm |
| Átmérő | 25,4 mm |
| Súly | 137 g |
| EAN | 6952506407026 |
| Manufacturer code | MH25 V2 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |