Výborná baterka. Vydává opravdu hodně světla. Akumulátor má velkou kapacitu a nabíjí se poměrně rychle. Režimy jsou intuitivní a snadno ovladatelné. Rozhodně doporučuji.
Taktická svítilna využívající výkonnou LED diodu, která umožňuje dosáhnout světelný výkon 3300 lumenů a dosah až 705 metrů.
Svítilna byla vybavena pokročilým optickým systémem Precision Digital Optics Technology (PDOT), který zajišťuje jasný světelný paprsek bez zkreslení. Dále digitální stabilizace jasu zajišťuje svícení ve zvoleném režimu se stejnou intenzitou až do úplného vybití akumulátoru.
Tělo je vyrobeno z leteckého hliníku pokrytého tvrdou matnou anodizací typu III. Svítilna je prachu- a voděodolná (dle standardu IP68 – bezpečné ponoření do 2 m po dobu 2 h), a také odolná proti otřesům a pádům z 2 m.
Zařízení může pracovat až v 7 režimech:
Pracovní režimy – jas / doba svícení:
- Turbo - 3300 lm / 30 min
- High - 1200 lm / 2 h 30 min
- Mid - 300 lm / 7 h 30 mn
- Low- 50 lm / 50 h
- Ultralow - 1 lm / 650 h
- Stroboskop
- Maják
- S.O.S.
Zdroj napájení svítilny je akumulátor 21700 s kapacitou 5300 mAh (součástí balení). Zařízení může být také napájeno akumulátorem 18650 nebo dvěma články CR123. Proces nabíjení se děje pomocí kabelu USB-C a o stavu nabití baterie nás informuje barevná LED dioda umístěná pod ovládacím tlačítkem.
Zařízení bylo vybaveno systémem sledování teploty ATR, který chrání před přehřátím svítilny.
Odšroubovatelná patka U-SHAPE s vypínačem chrání před náhodným spuštěním zařízení a umožňuje upevnění bezpečnostní šňůrky na zápěstí. Ovládací tlačítko bylo zvětšeno, což umožňuje plynulé ovládání i v taktických rukavicích. Ke svítilně byl připojen kovový, pružný klip, který umožňuje připnout zařízení k oděvu nebo popruhu vybavení.
V sadě se svítilnou se nachází:
- akumulátor 21700 Li-Ion 5300 mAh,
- pouzdro,
- nabíjecí kabel USB-C,
- klip,
- náhradní O-kroužek,
- držák na ruku.
Technické údaje
Maximální výkon: 3300 lumenů
Dosah: 705 m
Zdroj světla: LED dioda Nitecore UHi 40
Napájení: 1 X 21700 Li-Ion nebo 1x 18650 Li-Ion nebo 2x CR123 Li-Ion
Tělo: letecký hliník s anodizací typu III
Délka: 154 mm
Hmotnost (bez akumulátoru): 130 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 3300 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 30 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 2,30 hod. |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 650 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion 21700 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ano |
| Délka | 154 mm |
| Průměr | 40 mm |
| Hmotnost | 130 g |
| EAN | 6952506407958 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE MH25 PRO |
| Značka | Nitecore |
| EAN |