Kiváló zseblámpa. Nagyon sok fényt bocsát ki. Az akkumulátor nagy kapacitású, és viszonylag gyorsan töltődik. Az üzemmódok intuitívek és egyszerűek a használatban. Határozottan ajánlom.
Taktikai lámpa, amely nagy teljesítményű LED diódát használ, és 3300 lumen fényerőt és akár 705 méterre hatótávolságot biztosít.
A lámpa fejlett optikai rendszerrel, Precision Digital Optics Technology (PDOT) van felszerelve, amely torzításmentes, tiszta fényáramot biztosít. Továbbá, a digitális fényerő-stabilizáció garantálja, hogy a lámpa kiválasztott módban, azonos intenzitással világít mindaddig, amíg az akkumulátor teljesen le nem merül.
A ház III. típusú kemény matt eloxált, repülőgép-alumíniumból készült. A lámpa por- és vízálló (IP68 szabványnak megfelelő - biztonságos merítés 2 m mélységig, 2 óra időtartamra), valamint ütés- és leesésálló 2 m magasságból.
Az eszköz akár 7 módban is működhet:
Üzemmódok – fényerő / világítási idő:
- Turbo - 3300 lm / 30 perc
- High - 1200 lm / 2 óra 30 perc
- Mid - 300 lm / 7 óra 30 perc
- Low- 50 lm / 50 óra
- Ultralow - 1 lm / 650 óra
- Stroboszkóp
- Jeladó
- S.O.S.
A lámpa energiaforrása egy 21700-as akkumulátor 5300 mAh kapacitással (a készlet tartalmazza). Az eszköz 18650-es akkumulátorral vagy két CR123-as cellával is táplálható. A töltési folyamat USB-C kábellel történik, és az akkumulátor állapotáról a vezérlőgomb alatt található színes LED dióda tájékoztat.
Az eszközt ATR hőmérséklet-monitoring rendszerrel látták el, amely megakadályozza a lámpa túlmelegedését.
A levehető U-SHAPE támaszték kapcsolóval megakadályozza az eszköz véletlenszerű bekapcsolását, és lehetővé teszi, hogy csuklópántot rögzítsünk hozzá. A vezérlőgombot megnövelték, így még taktikai kesztyűben is zökkenőmentes a kezelése. A lámpához tartozik egy fém, rugalmas klipsz, amely lehetővé teszi, hogy az eszközt ruhára vagy felszerelési szalagra csatoljuk.
A lámpával együtt a következők találhatók a szettben:
- 21700 Li-Ion 5300 mAh akkumulátor,
- tok,
- USB-C kábel a töltéshez,
- klipsz,
- tartalék O-gyűrű,
- kézi fogantyú.
Műszaki adatok
Maximális teljesítmény: 3300 lumen
Hatótáv: 705 m
Fényforrás: Nitecore UHi 40 LED dióda
Tápellátás: 1 X 21700 Li-Ion vagy 1x 18650 Li-Ion vagy 2x CR123 Li-Ion
Ház: repülőgép-alumínium, III. típusú eloxálással
Hossz: 154 mm
Súly (akkumulátor nélkül): 130 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 3300 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 30 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 2,30 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 650 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion 21700 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 154 mm |
| Átmérő | 40 mm |
| Súly | 130 g |
| EAN | 6952506407958 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE MH25 PRO |
| Márka | Nitecore |
| EAN |