Pečlivě navržená konstrukce, která se skvěle osvědčuje v každodenním použití. Svítilna je snadno ovladatelná, vybavená praktickým systémem volby režimů, jenž umožňuje rychlé nastavení intenzity světla jak při zapnutí, tak během provozu, a zároveň průběžně ukazuje zbývající čas provozu baterie při daném režimu.
Ultralehká, plochá svítilna vybavená dvojitou diodou UHi LED, která poskytuje výkon až 3100 lumenů a dosah až 305 metrů. Použitá odrazová optická čočka zaručuje široký světelný tok bez viditelných přechodů mezi centrální skvrnou a bočním osvětlením. Multifunkční OLED displej umístěný na těle umožňuje rychlé čtení mimo jiné zbývajícího času do vybití baterie, zvoleného výkonu a napětí baterie.
Režimy práce/výkon/doba svícení/dosah:
-- Turbo – 3100 lm / - / 305 m,
-- High – 1100 lm / 1 h 35 min / 185 m,
-- Mid – 200 lm / 4 h 20 min / 90 m,
-- Low – 65 lm / 14 h / 50 m,
-- Ultralow – 15 lm / 55 h / 24 m,
-- Strobe – 3100 lm / - / - .
Napájena vestavěnou lithiovo-iontovou baterií s kapacitou 1700 mAh, nabíjenou přes port USB-C. Dodatečně chráněná technologií APC (Advanced Power Cut-Off) zajišťující nízkou spotřebu energie v pohotovostním režimu.
Pouzdro bylo vyrobeno z odolné nerezové oceli a potaženo titanovým povlakem PVD. Standard IP54 zajišťuje ochranu před vniknutím prachu a odolnost vůči postříkání a lehkému dešti padajícímu z libovolného směru. Svítilna je odolná proti pádu z výšky až 1 metru.
V sadě se nachází:
- kabel USB-C,
- klips,
- šňůrka z paracordu,
- uživatelská příručka.
Technické údaje
Barva: Černá
Pouzdro: nerezová ocel s titanovým povlakem PVD a s anodizací typu HAIII
Zdroj světla: 2 diody UHi 20
Maximální výkon: 3100 lumenů
Dosah: 305 m
Napájení: Li-Ion 1700 mAh
Nabíjení: USB-C
Průměr hlavy: 31,4 mm
Délka: 135,3 mm
Hmotnost: 122 g
Vodotěsnost: norma IP54
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 3100 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná + široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | b/d |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 95 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 55 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1700 Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | Nerezová ocel |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 54 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 135,3 mm |
| Průměr | 31,4 mm |
| Hmotnost | 122 g |
| EAN | 6952506408351 |
| Manufacturer code | NT-EDC27-UHI |
| Značka | Nitecore |
| EAN |