Gondosan megtervezett kialakítás, amely nagyszerűen működik a mindennapokban. A zseblámpa könnyen kezelhető, praktikus üzemmódválasztó rendszerrel van felszerelve, amely lehetővé teszi a fényerő gyors beállítását mind a bekapcsoláskor, mind a használat közben, illetve folyamatosan mutatja az adott üzemmódban fennmaradó akkumulátoridőt.
Ultrakönnyű, lapos zseblámpa kettős UHi LED diódákkal felszerelve, amely legfeljebb 3100 lumen erőt és akár 305 méteres hatótávolságot biztosít. Az alkalmazott fényvisszaverő optikai lencse széles fényáramot garantál látható átmenetek nélkül a központi folt és az oldalsó megvilágítás között. A többfunkciós OLED kijelző a házon gyors leolvasást tesz lehetővé, többek között az akkumulátor lemerüléséig hátralévő idő, a kiválasztott teljesítmény és az akkumulátor feszültsége tekintetében.
Munkamódok/teljesítmény/világítási idő/hatótávolság:
-- Turbo – 3100 lm / - / 305 m,
-- High – 1100 lm / 1 h 35 min / 185 m,
-- Mid – 200 lm / 4 h 20 min / 90 m,
-- Low – 65 lm / 14 h / 50 m,
-- Ultralow – 15 lm / 55 h / 24 m,
-- Strobe – 3100 lm / - / - .
Beépített 1700 mAh kapacitású lítium-ion akkumulátorral működik, amelyet USB-C porton töltenek. Továbbá védve van az APC (Advanced Power Cut-Off) technológiával, amely alacsony energiafogyasztást biztosít készenléti üzemmódban.
A burkolat tartós rozsdamentes acélötvözetből készült és titán PVD bevonattal borított. Az IP54 szabvány védelmet nyújt a por behatolása ellen, valamint ellenáll a fröccsenésnek és az enyhe esőnek, bármilyen irányból. A zseblámpa ellenáll az 1 méter magasságból való leesésnek.
A készlet tartalmazza:
- USB-C kábel,
- klipsz,
- paracord zsinóros szíj,
- használati útmutató.
Műszaki adatok
Szín: Fekete
Burkolat: rozsdamentes acél titán PVD bevonattal és HAIII típusú eloxálással
Fényforrás: 2 UHi 20 LED
Maximális teljesítmény: 3100 lumen
Hatótáv: 305 m
Tápegység: Li-Ion 1700 mAh
Töltés: USB-C
Fej átmérője: 31,4 mm
Hossz: 135,3 mm
Súly: 122 g
Vízállóság: IP54 szabvány
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 3100 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált + széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | n/a |
| Üzemidő magas üzemmódban | 95 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 55 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1700 Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | Rozsdamentes acél |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 54 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 135,3 mm |
| Átmérő | 31,4 mm |
| Súly | 122 g |
| EAN | 6952506408351 |
| Manufacturer code | NT-EDC27-UHI |
| Márka | Nitecore |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 2
-
-
A zseblámpa nagy fényerővel és könnyű használattal rendelkezik. Kiváló taktikai modell lapos házzal, amely kényelmes hordozást tesz lehetővé zsebben vagy mellényen. Melegen ajánlom.
No reviews