Tato baterka je skutečný silák – 1000 lumenů v tak malém těle a dosah téměř 200 metrů je opravdu působivý. Další výhodou je displej, který průběžně ukazuje stav nabití baterie.
Lehká svítilna vybavená výkonnou diodou LED CREE XP-L HD V6, která generuje světlo o výkonu 1000 lumenů a dosahu až 180 m. Tělo je vyrobeno z odolného, moletovaného hliníku s matným povrchem, který chrání svítilnu před vyklouznutím z ruky.
Nitecore TUP umožňuje uživateli rychlé přepínání mezi 5 úrovněmi jasu, má také přímý přístup k režimu Turbo. Svítilna má malý OLED displej, na kterém jsou umístěny řady důležitých informací, jako je úroveň jasu, režim, lumeny, stav baterie a doba provozu.
Technologie použitá ve svítilně TUP zabraňuje náhodnému zapnutí zařízení. Speciální režim Full lockout blokuje spínač a tlačítko změny režimů. K odblokování svítilny stačí podržet spínač na delší chvíli, aby bylo možné znovu využívat svítilnu TUP.
Napájení zajišťuje vestavěný Li-Ion akumulátor o kapacitě 1200 mAh, nabíjený přes kabel USB.
Režimy práce/ doba svícení:
- 1000 lumenů/ 15 min
- 200 lumenů / 3 h
- 65 lumenů / 9 h 45 min
- 15 lumenů / 19 h
- 1 lumen / 70 h
Technické údaje
Zdroj světla: LED CREE XP-L HD V6
Maximální výkon: 1000 lumenů
Maximální dosah: 180 m
Maximální doba provozu: 70 h
Napájení: Li-Ion akumulátor 1200 mAh
Délka: 70,3 mm
Průměr hlavice: 29,5 mm
Hmotnost: 53,2 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1000 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 15 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 15 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 70 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1200 mAh Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 54 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 70,3 mm |
| Průměr | 29,5 mm |
| Hmotnost | 53,2 g |
| EAN | 6952506404940 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE TUP BLACK |
| Značka | Nitecore |
| EAN |