Ez a zseblámpa igazi erőmű – 1000 lumen egy ilyen kicsi házban és majdnem 200 méteres hatótáv igazán lenyűgöző. További előny a kijelző, amely folyamatosan mutatja az akkumulátor töltöttségi szintjét.
Könnyű zseblámpa, amely hatékony CREE XP-L HD V6 LED diódával van felszerelve, amely 1000 lumen fényerőt és legfeljebb 180 m hatótávolságot generál. Az alumíniumból készült test erős, matt felületű, ami megakadályozza a zseblámpa kicsúszását a kézből.
A Nitecore TUP lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy gyorsan váltson az 5 fényerőszint között, és közvetlen hozzáférést biztosít a Turbo módhoz is. A zseblámpának van egy kisméretű OLED kijelzője, amelyen számos fontos információ található, például a fényerőszint, mód, lumenek, akkumulátor állapota és működési idő.
A TUP zseblámpába beépített technológia megakadályozza a készülék véletlen bekapcsolását. A speciális Full lockout mód blokkolja a kapcsolót és a módváltó gombot. A zseblámpa feloldásához elég hosszabb ideig nyomva tartani a kapcsolót, hogy újra használhassa a TUP zseblámpát.
A tápellátást egy beépített, 1200 mAh kapacitású Li-Ion akkumulátor biztosítja, USB kábellel tölthető.
Működési módok/ világítási idő:
- 1000 lumen/ 15 perc
- 200 lumen / 3 óra
- 65 lumen / 9 óra 45 perc
- 15 lumen / 19 óra
- 1 lumen / 70 óra
Technikai adatok
Fényforrás: LED CREE XP-L HD V6
Maximális teljesítmény: 1000 lumen
Maximális hatótáv: 180 m
Maximális működési idő: 70 óra
Tápellátás: 1200 mAh Li-Ion akkumulátor
Hosszúság: 70,3 mm
Fej átmérő: 29,5 mm
Súly: 53,2 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1000 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 15 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 15 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 70 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1200 mAh Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 54 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 70,3 mm |
| Átmérő | 29,5 mm |
| Súly | 53,2 g |
| EAN | 6952506404940 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE TUP BLACK |
| Márka | Nitecore |
| EAN |