Malá a lehká baterka s vysokým výkonem 720 lumenů. Vybavena diodou CREE XP-G3 S3, která generuje světelný tok s dosahem 93 m a intenzitou 2160 cd.
Elektronika je uzavřena v odolném pouzdře, které je chráněno proti vodě podle normy těsnosti IP67. Tělo je také odolné vůči pádům z výšky až 1 metru.
Zdroj napájení tvoří vestavěný akumulátor 500 mAh nabíjený přes USB port. V nejslabším režimu může baterka pracovat až 55 hodin.
Baterku lze nosit společně s klíči nebo ji připevnit na čepici nebo batoh pomocí odnímatelného klipsu.
| Režim | Výkon | Dosah | Intenzita | Doba provozu |
| Turbo | 720 lm | 93 m | 2160 cd | 15 min |
| Vysoký | 200 lm | 48 m | 580 cd | 1 h 15 min |
| Střední | 30 lm | 18 m | 80 cd | 8 h |
| Nízký | 1 lm | 3 m | 2 cd | 55 h |
Technické údaje
Barva: černá
Světelný zdroj: CREE XP-G3 S3
Maximální výkon: 720 lumenů
Maximální intenzita světla: 2160 cd
Maximální dosah: 93 m
Maximální doba provozu: 55 h
Rozměry: 6,2 x 2,69 x 1,34 cm
Hmotnost: 38 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 720 lumenů |
|---|---|
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 15 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 75 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 55 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 500 mAh Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 67 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 62 mm |
| Průměr | 26,9 mm |
| Hmotnost | 38 g |
| EAN | 6952506405060 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE TIP 2 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |