Kis méretű és könnyű zseblámpa nagy teljesítményű, 720 lumenes. CREE XP-G3 S3 LED-del felszerelve, amely 93 m-es hatótávolságú és 2160 cd intenzitású fényáramot generál.
Az elektronikát tartós házba zárták, amelyet az IP67 szabványnak megfelelően vízállóvá tettek. A test > ellenáll a legfeljebb 1 méteres magasságból történő leesésnek is.
A tápellátását egy beépített 500 mAh-s akkumulátor biztosítja, amelyet USB porton keresztül lehet tölteni. A zseblámpa a leggyengébb üzemmódban akár 55 órán keresztül is működhet.
A zseblámpát kulcsokkal együtt hordhatjuk, vagy leszerelhető klipe segítségével sapkához vagy hátizsákhoz rögzíthetjük.
| Üzemmód | Teljesítmény | Hatótávolság | Intenzitás | Üzemidő |
| Turbo | 720 lm | 93 m | 2160 cd | 15 perc |
| Magas | 200 lm | 48 m | 580 cd | 1 óra 15 perc |
| Közepes | 30 lm | 18 m | 80 cd | 8 óra |
| Alacsony | 1 lm | 3 m | 2 cd | 55 óra |
Műszaki adatok
Szín: fekete
Fényforrás: CREE XP-G3 S3
Maximális teljesítmény: 720 lumen
Maximális fényintenzitás: 2160 cd
Maximális hatótávolság: 93 m
Maximális üzemidő: 55 óra
Méret: 6,2 x 2,69 x 1,34 cm
Súly: 38 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 720 Lumen |
|---|---|
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 15 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 75 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 55 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 500 mAh Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 67 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 62 mm |
| Átmérő | 26,9 mm |
| Súly | 38 g |
| EAN | 6952506405060 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE TIP 2 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |