Svítilna NitecoreT4K je opravdový poklad, prý její světlo dokáže osvětlit celou výrobní halu.
Svítilna Nitecore T4K je vybavena čtyřmi diodami CREE XP-L2 V6, které umožňují dosáhnout maximálního světelného toku 4000 lumenů a dosah až 209 metrů. Odolné pouzdro zaručuje odolnost proti pádům do 1 metru a vodotěsnost na úrovni IP54.
Model T4K je malá kapesní svítilna vybavena klipem pro přenášení a kroužkem na klíče, který vydrží zatížení až 30 kg. Svítilna umožňuje rychlou demontáž kroužku pomocí systému Quick Release.
Ovládání svítilny se provádí pomocí dvou pohodlných tlačítek a OLED displeje. Displej informuje o aktuálním výkonu světla, úrovni nabití baterie, možném čase provozu na zvolený režim výkonu a zvoleném režimu práce.
Svítilna je napájena vestavěným akumulátorem li-ion o kapacitě 1000 mAh, který umožňuje provoz svítilny až 67 h v režimu Ultra Low. Akumulátor se nabíjí pomocí standardního konektoru USB-C.
Režimy práce/doba svícení:
- 4000 lumenů / ~10 s,
- 200 lumenů / 2 h 45 min,
- 65 lumenů / 7 h,
- 15 lumenů / 21 h,
- 1 lumen / 67 h.
Technické údaje:
Zdroj světla: 4x CREE XP-L2 V6
Efektivní dosah: 209 m
Napájení: vestavěný akumulátor Li-ion 1000 mAh
Spínač: typ klik
Barva: Black
Rozměry: 82 x 29 x 25 mm
Hmotnost: 73 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 4000 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 0,16 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 165 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 67 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 100 mAh Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | Umělý plast |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 54 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 82 mm |
| Průměr | 29 x 25 mm |
| Hmotnost | 73 g |
| EAN | 6952506406524 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE T4K |
| Značka | Nitecore |
| EAN |