A NitecoreT4K zseblámpa igazi kincs, állítólag a fénye képes bevilágítani egy egész gyártócsarnokot.
A Nitecore T4K zseblámpa négy CREE XP-L2 V6 diódával van felszerelve, amelyek lehetővé teszik, hogy elérje a max. 4000 lumen fényáramot és a hatótávolságát akár 209 méter. A tartós ház garantálja a 1 méteres esésekkel és az IP54 szintű vízállósággal szembeni ellenállást.
A T4K modell egy kis méretű zseblámpa, amely klipsszel és 30 kg-ig terhelhető kulcskarikával van ellátva. A zseblámpa lehetővé teszi a karika gyors eltávolítását a Quick Release rendszer segítségével.
A zseblámpa kezelése két kényelmes gombbal és OLED kijelzővel történik. A kijelző az aktuális fényerőről, az akkumulátor töltöttségi szintjéről, a kiválasztott teljesítmény üzemmódban elérhető működési időről, valamint a kiválasztott üzemmódról tájékoztat.
A zseblámpát egy beépített lítium-ion akkumulátor táplálja, amelynek kapacitása 1000 mAh, ami lehetővé teszi a zseblámpa működését akár 67 órán keresztül Ultra Low módban. Az akkumulátor egy standard USB-C csatlakozón keresztül tölthető.
Üzemmódok/működési idő:
- 4000 lumen / ~10 s,
- 200 lumen / 2 h 45 min,
- 65 lumen / 7 h,
- 15 lumen / 21 h,
- 1 lumen / 67 h.
Technikai adatok:
Fényforrás: 4x CREE XP-L2 V6
Hatótáv: 209 m
Áramforrás: beépített Li-ion akkumulátor 1000 mAh
Kapcsoló: click típusú
Szín: Fekete
Méret: 82 x 29 x 25 mm
Súly: 73 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 4000 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 0,16 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 165 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 67 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 100 mAh Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 54 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 82 mm |
| Átmérő | 29 x 25 mm |
| Súly | 73 g |
| EAN | 6952506406524 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE T4K |
| Márka | Nitecore |
| EAN |