nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Svítilna Nitecore SRT7i Black - 3000 lumenů
Svítilna vybavená diodou Luminus SFT-70 LED, která generuje světlo s maximálním výkonem 3000 lumenů a dosahem až 580 metrů. Tělo je vyrobeno z leteckého hliníku potaženého trvalou oxidací HA III. Model SRT7i se vyznačuje vodotěsností na úrovni IP68.
Odolná konstrukce, norma IP68
Tělo svítilny je vyrobeno z lehkého, ale odolného hliníku používaného v leteckém průmyslu, který je navíc zabezpečen trvalou oxidací HAIII vojenské třídy. Těsná konstrukce zaručuje vodotěsnost na úrovni IP68 - plná ochrana před prachem a možnost dlouhodobého ponoření do hloubky až 2 metrů. Model je také odolný proti pádům z výšky až 1 metru. Flexibilní klips umožňuje pohodlné připevnění na okraj kapsy nebo pásku, což usnadňuje přenášení.
System Smart Selector Ring 4 generace
Model Nitecore SRT7i byl vybaven moderním systémem změny režimů - Smart Selector Ring čtvrté generace, který zajišťuje plynulou, intuitivní obsluhu jednou rukou. Otočný prstenec umístěný na konci svítilny umožňuje snadné přepínání mezi taktickým režimem (TAC), režimem plynulé regulace jasu (Stepless Adjustment) a režimem uzamčení (Lockout), který chrání před náhodným zapnutím.
Režimy práce
Režimy práce / doba svícení / dosah:
- Turbo - 3000 lumenů / 3 h 15 min / 580 m
- Low - 100 lumenů / - / 110 m
- Ultralow - 0,1 lumenu / 800 h / 5 m
- Stroboskop - 3000 lumenů / - / -
Nabíjecí zdroj, technologie ATR
Svítilna SRT7i je napájena lithiovo-iontovou baterií 21700 s kapacitou 5000 mAh. Díky vestavěnému USB-C portu je možné nabíjení bez potřeby demontáže zařízení. V blízkosti hlavy je umístěna dioda signalizující stav nabití baterie. Teplotu kontroluje technologie ATR (Advanced Temperature Regulation), která chrání elektroniku před přehřátím a zajišťuje stabilitu provozu svítilny.
Hlavní vybavení
- zdroj světla: dioda Luminus SFT-70 LED
- světelný tok až 3000 lumenů
- systém ovládání režimů: Smart Selector Ring 4. generace
- dosah paprsku: 580 m
- napájení lithiovo-iontovou baterií typu 21700
- technologie ATR (Advanced Temperature Regulation)
- vodotěsnost třídy IP68, odolnost proti pádům z výšky 2 m
- odolné tělo vyrobené z leteckého hliníku
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 3000 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 195 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 800 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion 21700 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Pouzdro v sadě | Ano |
| Délka | 163 mm |
| Průměr | 40 mm |
| Hmotnost | 175 g |
| EAN | 6952506407651 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE SRT7 I |
| Značka | Nitecore |
| EAN |