vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Nitecore SRT7i zseblámpa Black - 3000 lumen
Zseblámpa Luminus SFT-70 LED diódával felszerelve, amely legfeljebb 3000 lumen fényt és 580 méteres hatótávolságot generál. A test repülőgépipari alumíniumból készült, tartós HA III eloxálással bevonva. Az SRT7i modell IP68 szintű vízállósággal rendelkezik.
Tartós szerkezet, IP68 szabvány
A zseblámpa háza könnyű, egyben tartós, repülőgépgyártásban használt alumíniumból készült, amelyet további tartós katonai osztályú HAIII eloxálással biztosítottak. A szoros szerkezet garantálja az IP68 szintű vízállóságot - teljes védelmet biztosít a por ellen, valamint hosszú távú merítést akár 2 méter mélységig. A modell továbbá ellenáll a legfeljebb 1 méteres magasságból való eséseknek. A rugalmas klipsz kényelmes rögzítést tesz lehetővé a zseb vagy az öv széléhez, megkönnyítve a hordozást.
Smart Selector Ring 4. generációs rendszer
A Nitecore SRT7i modellt modern módváltoztató rendszerrel - a negyedik generációs Smart Selector Ring - látták el, amely sima, intuitív egykezes kezelést biztosít. A zseblámpa végén elhelyezett forgógyűrű lehetővé teszi az egyszerű váltást a taktikai mód (TAC), a folyamatos fényerő-szabályozás (Stepless Adjustment) és a zár mód (Lockout) között, amely véd az akaratlan bekapcsolás ellen.
Üzemmódok
Üzemmódok / világítási idő / hatótávolság:
- Turbo - 3000 lumen / 3 óra 15 perc / 580 m
- Low - 100 lumen / - / 110 m
- Ultralow - 0,1 lumen / 800 óra / 5 m
- Stroboszkóp - 3000 lumen / - / -
Akkumulátoros tápellátás, ATR technológia
Az SRT7i zseblámpa 5000 mAh kapacitású 21700 típusú lítium-ion akkumulátorral működik. A beépített USB-C port lehetővé teszi a töltést az eszköz szétszerelése nélkül. A fej közelében található egy töltöttségi szintjelző LED. A hőmérsékletet az ATR technológia (Advanced Temperature Regulation) ellenőrzi, amely védi az elektronikai alkatrészeket a túlmelegedéstől, és biztosítja a zseblámpa stabil működését.
Fő jellemzők
- fényforrás: Luminus SFT-70 LED dióda
- fényáram legfeljebb 3000 lumen
- módrendszer: 4. generációs Smart Selector Ring
- sugár hatótávolság: 580 m
- 21700 típusú lítium-ion akkumulátor táplálás
- ATR technológia (Advanced Temperature Regulation)
- IP68 szintű vízállóság, 2 méteres magasságból való esésállóság
- tartós test, repülőgépminőségű alumíniumból készült
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 3000 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 195 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 800 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion 21700 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 163 mm |
| Átmérő | 40 mm |
| Súly | 175 g |
| EAN | 6952506407651 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE SRT7 I |
| Márka | Nitecore |
| EAN |