nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Svítilna Nitecore P40 - 2000 lumenů
Baterka má dva typy paprsků bílého světla: široký (Floodlight) generovaný 5 LED diodami a koncentrovaný (Spotlight) vytvářený jedinou velkou LED diodou LEP. Vydává světlo o intenzitě 2000 lumenů a poskytuje dosah až 2900 metrů. V minimálním režimu má zařízení výdrž 20 hodin.
technologie LEP
Baterka obsahuje pokročilou technologii LEP (Laser Excited Phosphor), která umožňuje emisi silně soustředěného paprsku s dosahem do 2000 metrů. Použití této technologie zajišťuje přesné osvětlení vzdálených objektů.
tělo z leteckého hliníku, třída těsnosti IP68
Tělo s protiskluzovým povrchem je vyrobeno z leteckého hliníku pokrytého odolnou anodizací typu III. Systém těsnění O-kroužkem zaručuje plnou vodotěsnost. Dále je hlava baterky chráněna ocelovou korunou a čočka je z vnitřní i vnější strany opatřena povlakem odolným proti poškrábání.
Baterka splňuje třídu těsnosti IP68, což znamená úplnou ochranu proti prachu a možnost dlouhodobého ponoření do vody do hloubky 2 metrů po dobu 30 minut, a odolnost proti pádům z výšky až 1 metr.
10 provozních režimů
Režim provozu / výkon / výdrž / dosah:
- Turbo / 2000 lumenů / 1 h / 2900 m
- High Mixed Light / 600 lumenů / 2,5 h / 1000 m
- High 100% Spotlight / 400 lumenů / 2,5 h / 2000 m
- High 100% Floodlight/ 800 lumenů / 2,5 h / 95 m
- Mid Mixed Light / 300 lumenů / 4 h / 750 m
- Mid 100% Spotlight / 200 lumenů / 3,75 h / 1500 m
- Mid 100% Floodlight / 400 lumenů / 4 h / 65 m
- Low Mixed Light / 80 lumenů / 20 h / 340 m
- Low 100% Spotlight / 50 lumenů / 20 h / 680 m
- Low 100% Floodlight / 100 lumenů / 20 h / 33 m
Zařízení obsahuje Adaptive Cruise Mode, který automaticky přizpůsobuje úroveň jasu podle úhlu naklonění baterky.
napájení z akumulatoru
Baterka funguje na vyměnitelnou lithium-iontovou akumulátorovou 21700 s kapacitou 5500 mAh. Baterie je umístěna uvnitř těla a lze ji rychle vyměnit odšroubováním zadní krytky. Nabíjí se přes konektor USB-C skrytý v těle, což umožňuje nabíjení baterky např. pomocí powerbanky.
hlavní vlastnosti
- paprsky světla Floodlight a Spotlight
- dosvit až 2900 m
- svítivost až 2000 lumenů
- technologie LEP
- vyrobeno z leteckého hliníku
- anodizace typu III
- třída těsnosti IP68
- 10 režimů svícení
- Adaptive Cruise Mode
- vyměnitelná hnací baterie 21700
- nabíjeno přes port USB-C
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 2000 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná + široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 1 hod. |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 2,5 hod. |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 20 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1 x 21700 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Hlavní barva | Black |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ano |
| Délka | 186 mm |
| Průměr | 67 mm |
| Hmotnost | 316 g |
| EAN | 6952506409198 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE P40 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |