vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Nitecore P40 zseblámpa - 2000 lumen
A lámpa kétféle fehérfény-sugarat tartalmaz: széles (Floodlight) sugár, amelyet 5 LED diódával hoznak létre, és egy koncentrált (Spotlight) sugár, amelyet egy nagy LEP dióda hoz létre. 2000 lumenes teljesítménnyel világít, és akár 2900 méteres hatótávot biztosít. Minimális üzemmódban az eszköz működési ideje 20 óra.
LEP technológia
A lámpa fejlett LEP (Lézerfénnyel Gerjesztett Foszfor) technológiát tartalmaz, amely lehetővé teszi a 2000 méteres hatótávolságú erősen fókuszált sugár emisszióját. E technológia alkalmazása lehetővé teszi a távoli tárgyak pontos megvilágítását.
repülőgép-alumínium burkolat, IP68 vízállósági norma
A csúszásmentes felületű burkolat repülőgép-alumíniumból készült és tartós III. típusú anodizálással van bevonva. Az O-gyűrűs tömítőrendszer teljes vízállóságot garantál. Ezenkívül a lámpa feje acél koronával van védve, és a lencse karcálló bevonattal van borítva belül és kívül is.
A lámpa megfelel az IP68 vízállósági normának, ami teljes védelmet jelent a por ellen és lehetővé teszi a 2 m mély víz alatti hosszan tartó merítést 30 percig, valamint ellenáll akár 1 m magasról történő eséseknek.
10 működési mód
Működési mód / teljesítmény / működési idő / hatótáv:
- Turbo / 2000 lumen / 1 óra / 2900 m
- High Mixed Light / 600 lumen / 2,5 óra / 1000 m
- High 100% Spotlight / 400 lumen / 2,5 óra / 2000 m
- High 100% Floodlight/ 800 lumen / 2,5 óra / 95 m
- Mid Mixed Light / 300 lumen / 4 óra / 750 m
- Mid 100% Spotlight / 200 lumen / 3,75 óra / 1500 m
- Mid 100% Floodlight / 400 lumen / 4 óra / 65 m
- Low Mixed Light / 80 lumen / 20 óra / 340 m
- Low 100% Spotlight / 50 lumen / 20 óra / 680 m
- Low 100% Floodlight / 100 lumen / 20 óra / 33 m
Az eszköz rendelkezik Adaptive Cruise Mode-dal, amely automatikusan beállítja a fényerő szintjét a lámpa dőlésszögének függvényében.
akkumulátoros működés
A lámpa cserélhető 21700 típusú 5500 mAh kapacitású lítium-ion akkumulátorral működik. Az akkumulátor a burkolatban található, és gyorsan cserélhető a hátsó sapka lecsavarásával. A tölthető USB-C csatlakozón keresztül, amely a burkolatban található, így például powerbankkal is tölthető a lámpa.
főbb jellemzők
- Floodlight és Spotlight fény sugarak
- világítási hatótáv 2900 m-ig
- világítási teljesítmény 2000 lumenig
- LEP technológia
- repülőgép-alumíniumból készült
- III. típusú anodizálás
- IP68 vízállósági norma
- 10 világítási mód
- Adaptive Cruise Mode
- cserélhető 21700 típusú akkumulátor
- USB-C porton keresztül tölthető
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 2000 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált + széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 1 óra |
| Üzemidő magas üzemmódban | 2,5 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 20 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1 x 21700 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Fő szín | Black |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 186 mm |
| Átmérő | 67 mm |
| Súly | 316 g |
| EAN | 6952506409198 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE P40 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |